Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Küçük Alan: Mazen Studio’dan Toronto İç Mimar Mazen El-Abdallah, bu iki katlı, 900 metrekarelik bir Rowhouse’u satın aldığında, 900 metrekarelik bir Rowhouse

Küçük Alan: Mazen Studio’dan Toronto İç Mimar Mazen El-Abdallah, bu iki katlı, 900 metrekarelik bir Rowhouse’u satın aldığında, 900 metrekarelik bir Rowhouse

, onu dönüştürmek için radikal bir göreve başladı. Küçük alanların yanı sıra, havadar, çatı katı benzeri bir alana sıkı çeyrekler.

Böylece balyozun yanı sıra duvarın yanı sıra birincil kattaki vestibül geldi. Düzeni açarak, bir zamanlar kısıtlanan ev şimdi ikonik mobilyalarıyla dolu yakışıklı bir 1 1⁄2 yatak odalı. “Evine modaya uygun bir New York kasabası hissi verdim. Uzaydan odaya uyumlu bir akışın yanı sıra uzun boylu, ferah alanların yanı sıra istedim. Bu harika. Beğendim.” Modern küçük alanın içinde görmek için tıklayın.

Mazen, bu yüzyılın ortalarında çağdaş Jens Risom sandalyelerinin yanı sıra gerçekten çağdaş bir estetik için çağdaş sanat eserleri de dahil olmak üzere zaman içinde evi için ürünler topladı.

Giriş yolundaki büyük bir ayna, bir bowling-alley hissi evinden kurtulur ve Mazen’in peşinde olduğu yüce görünümünü sağlar. Merdivenlerle düzgün bir şekilde çizilen bir zemin şeridi (gösterilmemiştir) ve girişi sınırlar.

“Alanı tanımlamak ve alan dikey ilgisini sağlamak için yerleşikleri kurdum,” diyor, ön odasındaki değirmen işinden tasarımcı Mazen El-Abdallah. Raflar ve tam uzunlukta perdeler gözü yukarı doğru çekerek alanın daha büyük görünmesini sağlar.

Eril mutfak mutfağında, odun kömürü gri boyalı çalkalayıcı dolaplar yağlı oak kasap bloğu tezgahları ile doldurulur. Beyaz tren kiremit, aynı zamanda göze çarpmayan – sıkı mahallelerde anahtar. Dikey bir şarap rafı, alçıpan sıcak bir havalandırma etrafında akıllıca geliştirilmiştir.

Mazen tarafından yeniden boyanmış ve vintage bir dükkandan eski bir ofis dolabı, büyüleyici bir kiler olarak hayatta yeni bir kiraya sahiptir.

Duvara cıvatalanan ceviz masası, hem masa hem de yemek masası gibi fazla mesai gibi yerleşik ve işler gibi davranır.

Konsollu dolapların yanı sıra oldukça koyu bir duvar rengi, üst inişte büyüleyici bir odak noktası yapar.

Üst kattaki oturma alanı konuk odası olarak iki katına çıkıyor. İkinci kattaki duvardan duvara sisal halı, odaları birleştirir. Daybed, Good Friend’in yanı sıra H&H Genel Yayın Yönetmeni Suzanne Dimma’dan eve taşınan bir hediyeydi.

Kömür Gri Grayscloth duvar kağıdı ana yatak odasındaki duvarları süslerken, çağdaş bir aplik düşük seviyeli yatağa ışık getirir.

Bir Clawfoot küveti, yazlık esintili banyoyu demirler (karşı duvarda açık bir duş vardır). Yatıştırıcı beyaz kombinasyon ve çok az aksesuarlar daha fazla alan yanılsaması sağlar. Küvetin arkasındaki bir çıkıntı, depolama ve ekran için alan sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *