Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Bir tasarımcıya sorun: Bir ev alanını aydınlatın

Bir tasarımcıya sorun: Bir ev alanını aydınlatın

S. Ev alanım boş bir tuval ve nereden başlayacağımı bilmiyorum. Kesit bir kanepem var, ancak hepsi bu. Renkler için konseptlerinizi ve diğer mobilya parçalarını ve bunları nerede konumlandıracağımı memnuniyetle karşılıyorum. Gördüğünüz gibi, yardım alıyorum!

– R.I., e -posta yoluyla (kendi sorunuzu göndermek için bir Designer ™ sayfamıza bakın.)

A. Ne harika bir başlangıç ​​noktası! Burada çalışmak için bazı harika yönleriniz var: zemin, mantel, kanepe ve panjurların hepsi nötr ve çok sayıda farklı estetik yöne gidebilir. İlham almak için, Şubat 2010 H & H sorunundan çağdaş ama konforlu yaşam alanına bir göz atın – bu benim favorilerimden biri.

Duvar rengin mükemmel olduğuna inanıyorum; Taze ama sıcak bir beyaz seçtiniz. Bu yüzden şömineyi daha güçlü bir odak noktasına dönüştürerek başlarım. İlk olarak, Mantel’i Pazartesi sabahı (C2-489) gibi C2 Paint ile orta gri boyayın. Daha sonra, WOW faktörünü yükseltmek için, bir balıksırtı mozaik içine ekin etrafına Bianco Carrara mermer karo (gösterilen) ayarlayın – yorulmayacağınız geleneksel bir desen.

Şık bir zikzak baskısına atma yastıkları ile katmanlayarak kesitinizi aydınlatın. Tonic Living’den (gösterilen) zıt gri ve kireçten gelen yastıklar canlı bir renk vuruşu ekleyecektir.

Simetri üretmek için, şöminenin her iki tarafında West Elm’in Dumont (gösterilmiştir) gibi bir büfe konumlandırın. Lake beyaz yüzeyin yanı sıra kontrastlı cevizli bacakların nasıl bir yüzyıl orta modern vibe sağladığını tam olarak seviyorum. Televizyonunuzu en iyi konsolda ayarlayın (ve kapıların arkasındaki elektronik kabloların yanı sıra).

Crate & Barrel’in kademeli sehpa (gösterilen) bronz yüzeyi, güzel parke zemininizdeki zengin tonları alacak, odaya sıcaklık getirecek ve ayrıca kitap yığınlarını ve diğer dekoratif eşyaları göstermek için daha düşük bir raf sağlayacaktır. .

Son olarak, lüks bir renk dozu için, kanepenin karşısındaki bir çift deniz mavisi şönil döşeli koltuklar ayarlayın. Sadece 30 ″ genişliğinde, Bernhardt’tan (gösterilen) Cumberland Sandalye, aralarında küçük bir yan masa yerleştirmenizi bile sağlayacaktır.

Çok daha fazlasını bir tasarımcı yanıtı sorun. Ayrıca, ASK A Designer ™ sayfamızdan talimatlarla kendi sorunuzu gönderin.

1. Bianco Carrara karo, Ciot. 2. Cumberland Başkanı, Bernhardt. 3. Dumont Buffet, Batı Elm. 4. Flatiron yastıkları, tonik yaşam. 5. Echelon Sehpa, Sandık ve Barrel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *