Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household İtalya’nın rüyası: seyahat, dönüşüm ve gelişmek

İtalya’nın rüyası: seyahat, dönüşüm ve gelişmek

Roma’dan buongiorno!

Yazın ortasında olsak da işler burada oldukça meşguldü. Bu yıl koymak kalıyorum. Ağustos ayının sonlarında uzun bir hafta sonu için uzaklaşabilirim ama bu delta varyantı ile neler olup bittiğine bağlı.

Turistler geri döndü. Pandemik sayısının pedemik numarası değil, birkaç ay önce ne değişiktir. İnsanlar burada olmak çok heyecanlı. İtalya’yı sevenler ve / veya biraz koltuk seyahat etmek isteyenler için, şu anda PBS istasyonları ülke çapında (ABD) havalandıran İtalya bölümünün özel bir hayali var. Taahhüt mevsiminin bir parçası, Actor Joe Mantegna tarafından, ev sahibi Kathy McCabe ile dikkate değer bir görünüme sahip.

Kathy ve ben Monserrato üzerinden muhteşem mimariye bakıyorum. Roma’daki en güzel sokaklardan biri.

Bu özel kathy, İtalya’nın yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak taşınan röportajlar / göçmenler. İtalyan yaşam tarzının on bir hayati unsurlarına odaklanıyor – arazi, gıda, aile, sanat ve kültür, güzellik, yaşam hızı, tutku, hareket, topluluk, kutlamalar ve hikayelerimiz aracılığıyla ev hissi. Kathy, İtalya’nın değerlerini, ilhamını ve güzelliğini hayatlarına nasıl dahil edebileceğini tartışıyor. İtalya’ya bir sabikal veya kalıcı olarak taşımak isteyenler için pratik ipuçları da vardır.

Cantiere Galla Design Showroom’da Kathy ile röportaj. Müşteriler için burada çok zaman geçiriyorum.

Görüşülen kişilerin bazıları (Sting, Trudie Styler, Francis Mayes, Francis Ford Coppola) çok ünlüdür. Bazıları, ahem, değil. Hepimizin İtalya’ya nasıl ve neden geldiğimizin eşsiz hikayeleri ve deneyimlerine sahibiz. Daha fazla bilgi için ve bölgeniz için havadonları bulmak için buraya tıklayın. Şu anda ABD’de ve Kanada’da PBS istasyonlarını alan bazı alanlarda havalandırıyor. 2022’de uluslararası izleyiciler için mevcut olmalıdır.

Hotel de la Ville’in çatı katındaki terasa sahip olan bazı BTS.

Bu özel pandemikten önce çekildi. İtalya’da yaşamakla ilgili harika şeylerle ilgili bu programın bir parçası olmak için çok heyecanlanıyorum.

Bunu Paylaş:
Pinterest
Facebook
Twitter
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

On yıl önce Roma’ya taşındım, İtalyaAnril 4, 2018in “agd”
Roma’da Hayat – Bu sefer FerragostoAugust 11, 2015 “agd” için hazırım.
Roma’da Hayat – Le Méridien Visconti HotelSeptember, 2017’de Mini Break “mimarlık”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *