Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Apple Music gibi hizmetler açgözlü sanatçılar nedeniyle sonuçta başarısız olacak mı?

Apple Music gibi hizmetler açgözlü sanatçılar nedeniyle sonuçta başarısız olacak mı?

Müzik abonelik hizmetleri sonunda açgözlü sanatçılar yüzünden cazibesini kaybedecek mi? Evet sana bir göz atıyorum adele.

Adele, üçüncü albümünün lansmanından elde edilen karı en üst düzeye çıkarmayı ve tüm ayrık akış hizmetlerinden (bazı akışlı radyo hizmetlerindeki diğer şarkılarla rastgele karışık olarak mevcut olan) net değerini (şu anda 50 milyon sterlin kuzeyinde) artırmayı seçti.

Akış parçalarından gelen getiriler değişiyor ve çok sayıda sanatçı için tartışmalı olarak düşük. Eski moda albüm satışları ise çok daha acil ve kazançlı.

Son birkaç gün içinde radyoda ’25’ albümün satışları hakkında birkaç şaşırtıcı (doğrulanmamış) gerçek ve rakam duydum – geçen hafta satın alınan veya tüketilen tüm müzikler Adele’nin ve ’25’ dışişleri Grafiklerdeki sonraki 83 albüm birleşti.

Akıllı karar daha sonra Adele’nin akış değil satmak için. Ve siz ya da ben onun pozisyonunda olsaydı farklı bir şey yapar mıydık?

İlgili: Tercih ettiğim kablosuz kulaklıklar incelendi

Bir Apple Music Abonelerin bakış açısından, neyse ki tüm yeni albümler aynı değil. Jean Michel Jarre’nin uzun zamandır beklenen işbirliği “Electronica 1: The Time Machine” geçen ay piyasaya sürüldü ve onu hemen Apple Music’ten yayınlayabildim.

Ama şimdi yeni gelen her yeni sürümden şüphe var. Yeni Coldplay albümü Cuma günü yayınlanacak mı yoksa başka bir satın alma işlemi mi olacak?

Yaramaz soruma rağmen, elbette tüm sanatçıların kendi eserleriyle neyi bitirmek istediklerine karar vermek ve Adele’yi önemli başarısı için tebrik etmekte tamamen özgür olmaları gerektiğine inanıyorum.

Ancak şu anda müziğinizi satın almak yerine kiralama fikrini tartıyorsanız, kendinize bir daha asla başka bir albüm satın almanız gerektiğini söyleyerek maliyeti haklı çıkarıyorsanız, bunun tam olarak çalışmadığımızın farkında olun. Hepsi umuyordu.

Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin.

Apple.com/music: spotify.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *