Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized DIY: Goblen başlığı

DIY: Goblen başlığı

Renkli bir botanik desendeki ikiz kumaş paneller, yatağın başına yerleştirildiğinde halılar gibi hissediyor. Döşeme olmadan döşemeli bir başlığın yumuşak görünümünü verirler ve duvar kağıdına taahhüt etmeden deseni denemenin müthiş bir yoludur.

İhtiyacınız olacak: Bir perde çubuğu, kumaş ve dübeller.

Adım 1: Kumaşınızı ve perde çubuğunuzu seçin. Kumaş için, ekstra genişlikte bir baskıda 2 yarda kullandık. Perde çubuğu için önemli ve ağır bir şey isteyeceksiniz.

Adım 2: Kumaşı dikey olarak yarı yarıya kesin, böylece 2 metre yüksekliğinde ve yaklaşık 28 ″ genişliğinde iki parçanız var. Bunlar iki kumaş paneli olacak. Her parçanın iki uzun tarafına 1 ″ etek dikin.

Adım 3: Her kumaş parçasına iki çubuk cep dikin: biri perde çubuğu için üst kenarda, diğeri ise ince bir tahta dübel için alt kenarda.

Adım 4: Bitmiş kumaş panellerinizin yüksekliğini ölçün, 2 veya 3 inç çıkarın ve perde çubuğunu bu mesafeyi yatağınızın üstüne asın.

Adım 5: Panelleri perde çubuğuna geçirin, aralarında bir boşluk bırakın, böylece kumaşın dış kenarları yatağın kenarlarıyla aynı hizada durun. Gergin asılı kalmasını sağlamak için her panelin alt cebine ahşap bir dübel yerleştirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *