Basit vazolar

Kış flahlarını silmek için basit bir yöntem, ucuz ve neşeli bir çiçek veya büyüleyici kesim yaprakları veya dalları ile birlikte. Aşağıdaki gemiler sadece kış planları için mükemmel – basit ve aynı zamanda tasarlanmış parçalar.

Toronto’da Hollace Cluny’den sunulan Fransız işi Tsé Tsé tarafından tasarlanan yedi günlük vazo setini seviyorum. Elden çıkmış sütlü beyaz cam çok güzel, aynı zamanda çok havadar olduğu ve neredeyse renksiz oldukları için her türlü dekorla eşleşiyorlar. Kısa bir süre önce, ev ve ev için yaklaşan bir Haziran hikayesi için bir mutfak alanında pembe şakayık saplarını tuttum, ancak aynı şekilde bir koleksiyon olarak bir rafta düzenlenebilir veya tek bir çiçek, masa üzerinde kalem vb. Tutmak için ayrı ayrı kullanılabilirler. . Hepsi için 286 $, gerçekten harika bir yatırım.

Görünüşe uygun bir şekilde istenen görünümü seviyorsanız, West Elm’den yeni Opal Silindir Vazo Koleksiyonuna bir göz atın. Bu vazolar, sütlü beyaz camda benzer bir görünüm sunar – oldukça hassas değil, ancak çiçekler veya büyük sütun mumları için mükemmeldir.

Fotoğraf kredileri: 1. Morgan Michener2. Opal Silindir Vazo Koleksiyonu, West Elm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *