Celeb’e layık Karayip Manor

Yıl boyunca L.A.’da yaşamanın yeterli olacağını düşünürdünüz, ancak Noel gel, görünüşe göre St. Barth gibi daha sıcak iklimleri bile ortaya koymanın zamanı geldi. 2014 yılında bu muhteşem fiyat villasında çalmaya biraz geç olabilir, ancak her zaman gelecek yıl var. Daha yakından bakmak için Fransız Batı Hint Adaları’na yelken açarken (hayali) özel yatıma gelin.

Havuzlarımı bu şekilde seçiyorum: pırıl pırıl turkuaz, geniş, bol miktarda güverte sandalyeleriyle çevrili ve inanılmaz doğal manzaralarla destekleniyor. (Neden bu kadar çok sayıda güverte sandalyesi olduğunu merak ediyorsanız, muhtemelen mülkün bir otel olarak görevinden kalırlar.) Evin sessiz lorient plajına yakın olduğunu iddia etmek, ama bir tepenin üstünde gibi görünüyor .

Evin kalbi, Fransız yerleşimcilerin İngiliz yönetimi, İsveç yönetimi, Fransızca ve – eğlenceli gerçek – 1961’de nihayet elektrik gücü gören bir malikâne ev inşa ettikleri 1600’lere dayanıyor. Bugün, ev Tamamen yenilenmiş ve hem Manor House, üç ayrı bungalov hem de iki ofise ev sahipliği yapmaktadır.

Bundan daha rüya görüyor mu? Tipik Karayip paleti, koyu ahşap mobilyalara ve zeminlere karşı beyaz boyadır, ancak tasarımcı Christina Rodriguez, orta ahşap ve gri kumaşla dolaplar ve döşemeler ortada buluşur. Ortaya çıkan havadar, düşük kontrastlı görünümü seviyorum.

Aynı tonlar, Gaggenau tarafından beslenen mutfağın bir köşesinde biraz daha kapalı bir yemek alanından taşınır. Eski bir dünya resmi, adanın Avrupa etkilerinin bir işaretçisidir, ancak onu mutfak rafına rasgele desteklemek, mevcut enkarnasyonuyla yüksek tarz bir kaçamak mekke olarak konuşur.

Ne, herkesin yatak odasında bir lale masası yok mu? Sanırım dolabım farklı bir katta – gözden uzak, akıl dışı – olsaydı çamaşır sıkıntısına girerdim ama yine de, günlük işlerden bir mola vermek her zaman iyidir.

Yedi yatak odasına uyacak yedi banyo olması iyi bir şey; Muhtemelen o sandalyede oturur ve bütün gün sadece pencereden dışarı bakarak geçiririm. Bununla birlikte, bu odada iki değişiklik yapardım: Taze bronzlaşmış benliğime hayran olmak için daha büyük bir ayna ekleyin ve bu musluğu değiştirin. (Sence gerçekten nasıl çalışıyor?)

Ne düşünüyorsun? Bu ev, bir ünlü gibi kaçamaya ilham verir mi?

Fotoğraf kredileri: 1-5. Laurent Benoît

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *