Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Sofistike ve tuhaf bir Palm Beach Home’a ​​

Sofistike ve tuhaf bir Palm Beach Home’a ​​

Kaçın Rahatlatıcı, Palm Beach, Florida’daki bu 12.000 metrekarelik evi kontrol eden ilk sıfat değil, ancak Kanada sahipleri tam olarak böyle istedi. hissetmek. Regal House’u evde hissettiren Montreal firması Les Enembliers’dan mimar Maxime Vandal ve tasarımcı Richard Ouellette’e görevlendirdiler. Süpürme boyutuna ve büyük mimari detaylarına rağmen, ikili sadece sade lüks ve tuhaf zarafetin ideal notlarını vurdu. Sonrasında bulundukları hassas dengeyi vurmak için, Maxime ve Richard, tüm ev boyunca ve birleştirilmemiş bir estetik oluşturmak için tekrarlanan desen ve mobilya silüetleri ve tekrarlanan desen ve mobilya silüetleri ile pişirilmiş paleti – paleti taşıdılar – pişirilmişler, mercan ve erik patlamaları ile aydınlatıldı. Ulaşılabilir cazibe dolu saray evinin içinde görmek için tıklayın.

Maxime ve Richard, yapı ve samimiyet eklemek için geniş ana yaşam alanını beş bölgeye ayırdı. Cesur halı, Standart Palm Beach stiline rahat bir baş sallamadır ve ihtişamı bir çentik aşağı çeken bir grafik not ekler.

Karmaşık bir şekilde oyulmuş bir mantel ve tuğla astarlı önemli bir şömine bu oturma alanını demirlerken, altın çerçeveli oturma glam hissediyor.

Geniş mutfakta, mermer tezgahlar, cam cepheli dolaplar ve dama tahtası zeminleri gibi standart tasarım hareketleri altın tonlu donanım ve kolyelerin eklenmesiyle çağdaş bir güncelleme alın.

Mavi ve beyaz motifler, bu tatlı kahvaltı köşesinde olduğu gibi toplu olarak sunulduğunda ilginç hissederken, sıcak ahşap mobilyalar sofistike alana doğal doku ekler.

“Ev sahiplerinden biri çiçekleri sever, bu yüzden yatak odalarını her zaman farklı bir çiçek türüyle yapıyoruz” diyor Richard. Burada, yumuşak mor baskı, gerçekten sakin bir efekt için beyaz, bej ve krema sakin tonları tarafından başlatılır.

Ana yatak odasının başka yerlerinde, açıkta kalan ahşap aksanlı beyaz lake bir dolap, hanımefendi kumaşlara karşı modern hissederken, düzgün bir vazo temel ama heykelsidir.

Başlıca ensuite’de, hassas ışık fikstürleri ve dekoratif nesneler, spa benzeri mermer bir küvet ve makyaj tezgahına uzak doğu yeteneklerini getirir.

Maxime, “Tüm ev, sahiplerin her alanda – içeride olduğu kadar dışarıda da zevk alabilmeleri için yaratıldı” diyor. Bu nedenle, ana ensuite’nin hemen dışındaki bu şık veranda gibi, dış mekanlara zahmetsizce açılıyor.

Karmaşık bir tabana sahip bir taş konsol, zencefil kavanozlarının ve seramik vazoların ekranına sağlam bir kontrpuan olarak işlev gören bu vinyeti topraklar. Antika ferforje fenerler grafik yumruk sağlar.

Simetrik mobilya yerleşimi, pavyona resmi bir oturma odası hissi verir. Yün oushak halısı rahat hissederken, nötr kumaşlar ve doğal dokular yemyeşil peyzajlara karşı keskin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *