Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Haftanın Yararlı Gadget’ı – MIFI Kişisel Hotspot

Haftanın Yararlı Gadget’ı – MIFI Kişisel Hotspot

Çok daha fazla ve daha yeni cihazların Interweb’e erişmek istediği bir çağda, hareket halindeyken bile, her biri için ayrı bir bağlantıya sahip olmak çılgınca.

Optimal bir dünyada hepimiz cep telefonlarımızı Wi-Fi sıcak noktaları olarak kullanıyorduk, ancak genellikle bu veri planları elde ettiğiniz şey için çılgınca pahalıdır (genellikle ekstra veri ödeneği olmasa bile). Tipik olarak, onu pratik hale getiren bu senaryoda cep telefonunun zayıf pil performansıdır. Peki cevap nedir? bir mifi.

Bir USB dongle mobil veriler için işarete çarparken, şimdi iPad, PSP’ler, DSI, Netbooks ve iPod Touch çağında, İnternet’e tek bir bağlantı artık hardalı kesmiyor. Kendi Wi-Fi hotspot’unuzu oluşturmanızı sağlayan küçük bir pille çalışan kablosuz hücresel yönlendirici olan MIFI’ya girin.

Yeni Huawei E585 MIFI, müthiş küçük bir cihaz olan ancak birkaç küçük sıkıntı olan E5830’un yerini alıyor. Ne mutlu ki bunlar hemen hemen hepsi yeni birimle ilgilenildi. Silly 3 düğmesi başlatma gitti, bağlı olması için tek bir düğme ile değiştirildi. Yanıp sönen LED’ler de gitti, şimdi düz bir metinde bir bakışta bilgi sunan ve anlaşılması kolay semboller – örneğin sinyal gücü için çubuklar gibi müthiş bir OLED ekranla değiştirildi.

Şimdi, Windows, Mac ve Linux ile çalışan tarayıcı gösterge panosundan cihazı izleyebilir ve kurabilirsiniz-Mark 1 biriminde etkinleştirmek için hacklenmiş bir ürün yazılımı gerektiren bir şey. Yeni E585 ayrıca kullanım sırasında şarj olmaya devam ediyor – eski cihazın yalnızca yüksek güçlü bir USB bağlantı noktası ile yaptığı bir şey (yani tipik olarak bir dizüstü bilgisayar USB soketine takıldığında değil).

Dolayısıyla, çocuklara uzun otomobil yolculukları sırasında net erişim sağlamak ister tatil evinizde internet erişimi sunmak ister geniş bantınızın düşmesi durumunda yedek olarak, üç MIFI gadget cephaneliğinize vazgeçilmez bir katkıdır.

Amazon’dan temin edilebilir

259 yorum

ZTE MF920U, CAT 4, 4G LTE Mobile Wi-Fi, Düşük Maliyet Taşınabilir Hotspot, Tüm Ağlara Kilidinin Kilidi- Beyaz
Çok hızlı bir 4G mobil Wi-Fi, ZTE MF920U ile dünyayı seyahat et! Ucuz seyahat wi-fi’ye cep büyüklüğünde bir hizmet sunar.
Ebeveyn Kontrolü ve Konuk Ağı – Bağlantılı tüm cihazlarda çevrimiçi güvenliği garanti etmenize ve bir düğmenin dokunuşunda herhangi bir cihazı ayırmanıza yardımcı olacak basitleştirilmiş bir sistem.
8 saatlik çalışma süresine sahip güçlü, şarj edilebilir 200mAh pil, böylece daha uzun süre bağlı kalabilirsiniz.

£ 34.99

Amazon’da Satın Alın

Bir Mifi Satın Al

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *