Yenileme olmadan

birincil bir konuma ve yenilemeye ihtiyaç duyan bir iç mekanla nasıl güncellenir, Muskoka, Ontario’daki bu göl kenarında yazlık bazı stratejik dekorasyonlarla büyük bir güncelleme aldı. Ev sahibi Candice tam bir revizyon planlıyordu, ancak yakında ailesinin rüya alanı haline getirmek için hiçbir yenileme gerek olmadığını fark etti. Kız kardeşinin bir okul chum olan Candice’e yardım etmeyi kabul eden Toronto merkezli dekoratör Virginie Martocq’a girin. Birlikte kulübeyi dönüştürmek için sekiz ay geçirdiler. Virginie, “Temelleri yüksek kaliteli ancak iyi bir değer tutarak katı bir bütçeye bağlı kaldık” diyor. Yeni ve çağdaş sonucu görmek için tıklayın.

Benjamin Moore’un Black Tran (2126-10) yeni bir kat, mevcut ön kapıya yeni bir hayat verdi.

Ön kapıdan yüzen bir raf, plaj bulguları için mükemmel bir levrek.

Yaşam alanı, aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Virginie, “Islak serseriler sandalyelerde iyi olmalı, kumlu ayakların süpürülmesi kolay olmalı ve malzemelerin güneş ışığına dayanmalıdır” diyor.

Oturma odasında, bir pleather osmanlı üst düzey görünüyor, ancak günlük yazlık yaşam için ayağa kalkıyor.

Eski mutfak çok tarihliydi ”diyor Candice. “Parşömenler, Valances ve Koyu Yeşil Mermer Tezgahı – 80’lerin stillerinin bir karışıklığı idi.” Görünümü basitleştirmek için, Virginie, çalkalayıcı tarzı kapılara sahip dolapların yanı sıra adanın üzerinde hassas pirinç kolyeler kurdu ve odak noktasının göl manzarasına izin verdi.

Bir ifade ışık fikstürü ve özel yemek masası savurganlardı.

Virginie, “Bu oda en büyük dönüşüme sahipti” diyor. “Duvarlar turşu pembeden muhteşem bir gri gölgeye gitti – boya rengini ilk kez aldık!” Yeni renk tonu, odayı doğaya daha rahat ve daha bağlı hissettiriyor ve pencere çerçevelerini boyamak arka plana çekilmelerine yardımcı oluyor.

Ana yatak odası, evcil hayvanlar tarafından hasar gören çam döşemesi hariç, iyi durumda idi. Zemin soyuldu ve klasik bir gri boyandı. Taze alçıpan ve şık bir Roma körü odaya daha özel bir görünüm verir.

Altın tuğla karo, siyah bir balıksırtı backsplash ve ana banyoda yüzen bayanlar Candice’in “Eğlence ve Sinirli” brifinasını yerine getiriyor.

Sahipleri Meksika çimento fayans görünümünü istedi ama maliyet değil, bu yüzden Virginie Mettro kaynağı bir porselen kopya buldu.

Kızının odasında, New York’a anne-kız gezilerinde bulunan yastıklarla bir ayık yastıklı. Candice, “Onları bavullarımıza geri taşıdık” diyor.

Candice, “Ranzalar, oğlumuzun yatak odasında çizdiğimiz tek şeydi” diyor. “Şimdi onu dışarı çıkarmak zor!”

Virginie ve Candice de tek yatak odalı boathou’yu artırdıSE, yeni bir banyo ve mutfak takmak ve tüm iç mekanı boyamak.

Balıkçılık şamandıraları mükemmel deniz aksanıdır.

“Eşim ve ben gerçekten bizim için yazlık satın aldık” diyor Candice. “Çocuklarımız her zaman gece kampına gitmeyi sevdiler, bu yüzden yazları çoğunlukla harcanıyor.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *