Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Haftanın Yararlı Cihazı: Düşük Maliyetli Yatak Başucu iPhone ve Apple Şarj Cihazının Keyfini Çıkarın

Haftanın Yararlı Cihazı: Düşük Maliyetli Yatak Başucu iPhone ve Apple Şarj Cihazının Keyfini Çıkarın

Telefonum için bu kablosuz başucu şarj cihazlarının yanı sıra, bu Seneo tasarımının da tavsiye edebileceğim .

Plastik olmasına rağmen, önceki metalimden çok daha iyi hayatta kaldı. Çok daha iyi olduğuna inanılıyor. Kılavuzun tadını çıkaran bir faffet yok, sadece bileğinizden çıkarın.

Böyle bir tarafındayken, elma ‘komidin modunda’ başlar. Bu, başucu saatiniz olarak zevkinizi kullanmanızı sağlar.

Herhangi bir küçük şok, her türlü alarm setinin yanı sıra tarihi, zamanını göstermek için kısa bir süre ekranın tadını çıkarır. Gücününüzün iyileştirilmesi için komodunu biraz sessiz vurun. Etkinleştirmek için yeterlidir. Bu fonksiyonu beğendim ve gerçekten iyi çalışıyor.

Bir çikolazıysam, ön kenar boyunca çevre dostu şarj ledinin geceleri biraz parlak olması, ancak bunlardan birkaçı ile sabitlenebilir.

Kendi elmalarınızı kullanmak için şarj kablosunun keyfini çıkarmanın yanı sıra bir USB şarj cihazı ekleyebilirsiniz. Hız, gece boyunca şarj olduğunuz için doğru bir sorun olmadığı için zarif bir şey gerekli değildir, böylece bu idealdir.

2 bobin var, böylece iPhone’unuzu peyzaj veya portre moduna da sahip olabilirsiniz. Airpod’larınız varsa o zaman bunun için bir versiyon var.

Öyleyse, yaklaşık yirmiden bir süre boyunca, başucu saatinizi ortadan kaldırabilirsiniz, bir Bit’i azaltabilir, yanı sıra, herhangi bir kabloyu bağlamak zorunda kalmadan gadget’larınızın her zaman bir gecede şarj olduğundan emin olabilirsiniz.

Amazon’dan temin edilebilir

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest14
E-posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

2021-10-04 tarihinde son güncelleme / Amazon Ürün Pazarlama API’sinden Affiliate Links / Resimler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *