Aynalı bir duvarı gizle

S. Aynalı bir duvarı örtmek için neler yapabileceğime dair bazı öneriler gereksinim. Kiralık bir birim olduğu için onu ortadan kaldıramam. Alan oldukça büyük yanı sıra ayna zeminden tavana ve bir duvarın tüm uzunluğunu çalıştırır. Taşındığımda ortadan kaldırabileceğim geçici bir örtbas için bazı kavramlar sağlayabilir misiniz? Bu duvara karşı TV için bir kafes ve stereo gibi bazı mobilyalar olacak.

– Helen

C. Bütçe planına ve zamana bağlı olarak, yansıtılmış duvarınızı geçici olarak örtmek için bir dizi stil çözümü vardır. Aynalı duvarı TV kafanızın yanı sıra diğer mobilyalarınız için bir zemin olarak kullanacaksanız, duvarın bir kısmını kaplayabilir ve açık bir aynayı açık bırakabilir veya tüm duvarı kaplayabilirsiniz. Basit bir çözüm, mümkün olduğunca tavana yakın basit perde çubukları takarak bir “perde duvarı” tanıtmaktır. Nötr renkli malzemeyi halka klipslerinden asın, malzemenin zemine dokunduğundan emin olun. Tüm duvarı örtmeyi planlıyorsanız, malzemenin “sıkışmış” görünmemesini sağlamak için mobilyalar ve perdeler arasında biraz boşluk bıraktığınızdan emin olun. Aynı şekilde, kumaşın önünde yüzüyormuş gibi görünecek gibi tavandan çerçeveli fotoğraflar veya aynalar asabilir ve tuhaf bir görünüm üretebilirsiniz. Aynalı duvarı perdelerin ortasına maruz bırakan bir alanı, kafanıza uyacak kadar geniş bir şekilde bırakın: Bu aynı şekilde, aynalı duvar alanından birkaçından yararlanmak için yenilikçi bir yöntemdir, ancak aynanın çoğunu gizlemek istemediğiniz aynanın çoğunu saklamak görmek. Hutch’ınızın yüksekliğine bağlı olarak, yaratıcı, benzersiz bir görünüm için aynalı duvarın “çerçeveleme” kısmı olan tavandan boş bir ayrıntılı çerçeve asmaya inanın.

Zamanınız ve bütçe planınız izin veriyorsa, tavana bir ray (ve zemine, tavan yüksekliğine ve ihtiyaç duyulan kontrplak ağırlığına bağlı olarak), ev hareketli boyalı kontrplak çarşaflara daha maliyetli ve zaman alıcı bir çözümdür . Yeni “Duvar” ı, alanın geri kalanını ve aynalı duvarın tamamını tamamlayan bir renk, düzgün bir şekilde görüşten uzaklaşacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *