Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized HomeVision I/O Genişletici Pazarlık

HomeVision I/O Genişletici Pazarlık

Otomatik ev okuyucuları için özel bir teklifin ayrıntılarını aldık. Lazer, Frank McAlinden’in mükemmel HomeVision IO genişletici birimlerinde sınırlı bir zaman indirim oranına sahiptir. Normalde 46,95 £ ‘dan perakende satış yapıyorlar, şimdi KDV dahil sadece 19.99 £’ dan teklif ediliyor! Özellikler için kontrol edildi.

Home Vision IO Genişletici Ürün Açıklaması-HV I/O Genişletici, IO özelliklerini artırmak için HomeVision büyüme veri yoluna bağlanan 8 girişli veya 8 çıkışlı bir dijital genişletici modülüdür. 8 HV G/Ç genişleticileri, her biri devre kartında 3 çıkarılabilir bağlantılar ayarlayarak yapılandırılabilen kendi I2C adresine sahip HomeVision’ın büyüme veri yoluna bağlanabilir.

Bir giriş modülü olarak kullanıldığında, homeVision’un C bağlantı noktasına ve bir çıkış modülü olarak kullanıldığında, homeVision’un A bağlantı noktasına benzer.

HomeVision’daki I2C komutlarına erişmek için birey, aşağıdaki HV IO genişletici belgesinde listelenen komutlara izin vermelidir. Belgede, bir giriş aygıtının tam olarak nasıl kontrol edileceğini ve bir çıkış cihazına oluşturulacağını gösterecek bir örnek makro vardır.

Ana Özellikler

8 dijital giriş veya

8 Dijital Çıkış

HomeVision büyüme otobüsüne bağlanır

Kullanıcı yapılandırılabilir adres

8’e kadar homeVision’a bağlı olabilir

Şimdi laser.com’dan edinilebilir

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, her gün doğrudan gelen kutunuza sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *