Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Konfor, gömülü web sunucusu ve GSM Modülü

Konfor, gömülü web sunucusu ve GSM Modülü

Cytech, amiral gemisi konfor akıllı ev sistemi için iki yeni ürün tanıttı. Yeni CWM02, UCM/GSM2 SMS kontrolü, bildirim ve telefon çevirici yedeklemesi için yeni bir GSM modülü iken Linux ile çalışan bir gömülü web sunucusudur.

“CWM02 Gömülü Konfor Weberver modülü, bireyin bir tarayıcı kullanan web üzerindeki aydınlatmasına, güvenliğine ve ev aletlerine erişmesini sağlar. , kapılar, pencereler, hareket dedektörleri ve kameralar. O zamanlar belirtilerine göre simgeler değişikliklerinin ekranı, kapılar ve pencereler açıldığında veya ışıkların yanı sıra klima ve klimalar değiştirilir veya değiştirilir Bu, tarayıcı ekranında görülebilir. Simgelere tıklamak, aletleri ve ışıkları açar veya kapatır.

Kameralar, bireyin İnternet ile uzaktan görüntülemesini sağlamak için konut veya ticari mülke kurulabilir. Web ile iletişim, SSL (Güvenli soket katmanı) teknolojisi kullanılarak şifrelenir. Sistemlere diğer bazı web kazancının aksine, CWM02, bir tutma veya sunucu olarak hareket eden bir bilgisayar gereksinimi olmadan çalışan gömülü bir Linux sistemidir.

UCM/GSM2, sabit telefon hattı kullanılamadığında veya tehlikeye atıldığında alarm sistemi için GSM ağıyla bir yedek çevirici sağlayan konfor sistemi için yeni bir düşük gider GSM modülüdür. Modül benzer şekilde, bir alarm etkinleştirildiğinde veya güvenlik sistemi silahlandırıldığında ve silahsızlandırıldığında SMS mesajlarının en fazla 8 programlanmış cep telefonuna gönderilmesini sağlar. Bu, çocukları okuldan ev geldiğinde ebeveynleri uyarmak için kullanılabilir. Aynı şekilde, yetkili cep telefonlarının cihazları ve güvenlik sistemini yönetmek için sisteme SMS mesajları göndermesini sağlar. UCM/GSM2 de benzer şekilde endüstriyel izleme uygulamaları ve uzaktan katılımsız ekipmanın izlenmesi için de kullanılabilir.

CWM02 ve UCM/GSM2, şimdi Cytech’in dünyadaki distribütörleriyle sunulmaktadır.

www.cytech.biz: info@cytech.biz

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *