Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Iwalk Ucuz USB-C PD 45W Pil’e 15 “veya 13” MacBook Pro

Iwalk Ucuz USB-C PD 45W Pil’e 15 “veya 13” MacBook Pro

USB-C MacBook, MacBook Profesyonelleri, dış piller de dahil olmak üzere bir dizi üçüncü kutlama şarj cihazından şarj edilebilir.

Sadece herhangi bir eski USB bataryası türü olmasa da, PD pillerin (güç teslimatı) olması ve çağdaş bir dizüstü bilgisayarın talepleriyle başa çıkmak için yeterli bir çıkışın olması gerektiği gibi.

Bu şeyler için her türlü maliyet, 100 £ + ‘da sayısız, bu yüzden yeni MacBook Pro’m ile kullanmak için çok daha ucuz olan bir şey aramayı araştırıyorum. Çok fazla okuma yaptıktan sonra, Iwalk ‘öfkeli’ taşınabilir şarj güç bankasını da Amazon’dan satın aldı.

Bu pillerin çoğu, bugünlerde yaklaşık 20.000mAh’lar arasında, daha büyük piller, havayolunun sonbahar faulünü ve ayrıca TSA’nın lityum iyonunu uçaklara götürme kılavuzuna neden olabilir.

Sistemi seyahatlerimi işlemek için satın alırken, aynı şekilde evden de evden yararlanacak bir şeyi istedim.

Macbook bataryamı% 10’a kadar koştum ve sonra Iwalk’ta takıldım.

Daha sonra kapağı kapattım (bataryayı 44 watt’ta ölçmek) yanı sıra birkaç saat sonra döndürülür. Iwalk, MacBook şimdi% 61’teki gibi tükendi. Yani kaba bir rehber bu 15 “2018 makinesine% 50 ücrettir.

2. testte, bilgisayarı% 10’a geride bıraktım, ancak aküye takıldığında, MacBook’u kullanmaya devam etti. Bu sefer cihazın etrafında% 48’e kadar şarj edildi.

Yani her iki senaryoda da pratikte 4 saatlik ek çalışma süresi (temel sörf, bloglama, YouTube vb.).

USB-C çıkış portu, bataryayı tekrar şarj etme girişi olarak iki katına çıkar. USB C PD girişi ile 60W kadar desteklenir, Mac’inizin kendi USB tipi C şebeke adaptörünü yaklaşık 4 saat içinde kullanan iwalk’u hızlı bir şekilde ücretlendirebilirsiniz. Aynı şekilde 3 çıkışından (1 x USB tipi C, 2 x USB tipi A).

[QC 3.0 çıkış, ilk 18 W çıkışı sunar, USB C PD, 45W çıkışı sunar, USB çıkışı 5V 2.4A çıkışı sunar]

Öyleyse, Iwalk Öfkeli, ihtiyaçlarımın yanı sıra ucuz bir fiyata da mükemmel. Artık başucu şebeke adaptörümü fişten çekmem gerekmiyor, sadece benim yerine evin etrafında ihtiyacım olan pilimi kullanıyorum.

783 yorum

Anker Güç Bankası, PowerCore + 26800 PD 45W ile 60W PD Şarj Cihazı, Güç Seviyesi Güç Bankası Pil Paketi IPAD Pro / iPhone 11 / Pro / X için

Anker Avantajı: Amerika’nın önde gelen USB şarj markası tarafından desteklenmektedir 50 milyona katılın.
Büyük şarj gücü: 45W USB-C portu, bir dizüstü bilgisayarı tam hızda tamamlamak için yeterli güç sunarken, iki adet 15W USB portu telefonlara, tabletlere, ayrıca daha çok optimize edilmiş şarjı sunar.
Devasa kapasite: Çok sayıda 26800mAh kapasiteli, bir iPhone X 6 kez, bir Galaxy S9 5’in yanı sıra, 13 inç MacBook Pro veya Dell XPS 13’e tam bir ücret karşılaştırabilirsiniz.

£ 129.99

Amazon’da satın alma

Şimdi, Nerede Kısaca (25/30 cm?) USB-C’yi USB-C şarj kablosuna nasıl bulabileceğimi anlıyor?

iwalk.net: Amazon’dan sunulan: İnceleme: Yeni MacBook Pro

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest10
E-posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

2021-10-04 tarihinde son güncelleme / Amazon Ürün Pazarlama API’sinden Affiliate Links / Resimler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *