Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Bilge evden haberdar olmayan tüketicilerin% 74’ü,% 19’u kesinlikle Harris Interactive’den bir

Bilge evden haberdar olmayan tüketicilerin% 74’ü,% 19’u kesinlikle Harris Interactive’den bir

Yeni Araştırma Çalışması istemiyor, akıllı ev hakkında bazı ilginç görüşler verdi. Araştırma çalışması “1000’den fazla İngiliz katılımcının temsili bir örneği” araştırdı ve% 74’ünün bilinçli bilge ev inovasyonunun zaten sunulduğunu ve% 19’unun kesinlikle bilge bir ev sistemine sahip olmayacağını ortaya koydu. Zorlukların yanı sıra endüstri için de şans. Aşağıdaki sürümün tamamını kontrol ettim …

Akıllı Ev Sistemleri, tüketicilerin ekranlarını ve aynı zamanda bir dizi akıllı, bağlantılı gadget kullanan enerji, su, iletişim ve eğlence hizmetleri kullanımlarını yönetmelerini sağlayan en son teknoloji yeniliğidir – ancak 20’den sadece biri (%5) İngiltere tüketicileri Kesinlikle olmayacak beş kişiden birine (%19) kıyasla kesinlikle sahip olacaklarını belirtiyorlar.

Önde gelen bir pazar araştırma çalışması ajansı olan Harris Interactive tarafından yapılan araştırma çalışmasına göre, bilge ev sistemlerinin tüketicilerle öne çıkmamasının temel nedeni güven eksikliğidir; Katılımcıların beşte ikisi (%41) sigorta, potansiyel olarak kontrol etmelerine izin verecek bir sistem sağlamak için mevcut hizmet tedarikçilerine (kamu hizmetleri, geniş bant, telekomlar dahil) güvenmediğini iddia ediyor. Bu nedenle, bir düğmenin dokunuşunda kullanımlarını azaltın.

İngiltere tüketicilerinin ulusal temsili bir örneğini araştıran araştırma, aynı şekilde tüketicilerin çoğunluğunun (%74) bilinçli bilge ev inovasyonunun zaten mevcut olmadığını keşfetti, neredeyse üçte biri (%31) en az beş yıl veya alacağına inanıyor Gelişmek için daha fazlası, neredeyse on kişiden biri (%9) bilge bir ev sisteminin gerçeğe dönüşeceğine inanmıyor.

Tüketiciler, yine de temel bir endişe olarak ev harcamalarından tasarruf etmeden bahsettiler – katılımcıların yarısı (%50), parasal bir anlam ifade etmesi halinde aynı tedarikçiden tüm hizmetleri tedarik etmekten mutluluk duyar (%52) tasarrufu belirler Para, evlerinin enerji kullanımını daha etkili bir şekilde ele almanın bir nedeni olarak.
Araştırma çalışmasından elde edilen diğer bulgular şunları içerir:

Zaman tasarrufu, tüketicileri bilge ev sistemlerinin faydalarına ikna etmek için yeterli değildir, üçte birinden (%31) daha fazla zaman kazandıracak her türlü hizmeti kullanmayı düşünmeye isteklidir.
Teknolojik yenilikler kendi başına tüketiciler için özel bir öneme sahip değildir, beşte biri (%21) bunu bir öncelik olarak atıfta bulunur.
Evlerinde olduğu gibi, tüketicilerin çoğunluğu, sağlık ve sağlıklı yaşamlarını ve refahlarını taramak için bağlantılı gadget’ları veya uygulamaları kullanmazlar, beşte üçü (%62), teknolojiyi aktif olarak kullanmayan, birden daha azına kıyasla Onları düzenli olarak kullanan beşinci (%17).

Harris Interactive Araştırma Araştırma Direktörü Lee Langford, “Hizmet tedarikçilerinin yanı sıra Wise Tech alanında faaliyet göstermek isteyen diğerlerinin yanı sıra, genel halkı potansiyel faydalar konusunda ikna etmek için bazı yöntemleri var. Bu hala son derece açık bir alandır ve en güvenilir tedarikçilerin uzun vadede başarılı olma olasılığı daha yüksektir. ”
Rapor, Harris Interactive’in Rakip Kıyaslama Desenleri ve Müşteri Bağlantıları ve Deneyimler Hakkında İçgörüler Sağlayan Müşteri Güç Serisinin bir parçası. Müşteri gücü, kuruluşların markalarıyla tüketici etkileşimlerinin tam olarak nasıl değiştiğini anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

harris-interactive.co.uk

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *