Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized NYC’de Pencere Satın Alımı

NYC’de Pencere Satın Alımı

Ağustos ayında, stil editörü Cameron MacNeil’in yanı sıra, büyük elmadaki şıkları incelemek için birkaç gün boyunca New York’a jet atma şansı buldum. Stil Divas için sıcak bir yatak olarak anlaşıldığında, H & H’de bir yıllık hikayeleri çalkalamak için ihtiyacım olan tüm motivasyonu keşfedeceğimi anladım. Motivasyon, otelimizden çarpıcı bir silüet manzarasıyla başladı.

Yöntemimizi, New York Worldwide Hediye Fuarı ile sizin adına kavramlar için taramak için, değerli okuyucularımız, Cameron ve kesinlikle dükkanımızı aldım! Çoğu durumda, New York ucuz bir şeydir, ancak beni anlıyorsunuz – her yerde motivasyon keşfediyorum. Orada en iyi, gelişmiş DIY üretmek istiyorsanız, üstte neyin stil olduğunu anlamanız gerekir. En iyisini takdir etmek için gözünüzü eğitmelisiniz ve o zamanlar bu ilkeleri ulaşılabilir bir ölçekte eşitleyin. Bunun için alışveriş yapmalısın! pencere dükkanı.

İlk durak: Bergdorf’lar. Bu üst düzey mağaza, Aerin Lauder, Deborah Needleman ve Kelly Wearstler gibi Tastemaker’lar için Mekke. Aslında, Bergdorf Goodman’ın en üst katında, Wearstler tarafından tasarlanan bir dükkana, üst düzey baubles ve sosyalistlerin çay sandviçlerinde munch yapması için yıkıcı derecede zarif bir restoran bulunmaktadır.

Bergdorf’un dışında. Yerlileri inceleyin: şapkalı olan, paparazzi tarafından ve pembe olan tarafından yakalanmak istemez – beni mi kalbim?! Oh, New York. Fave Bergdorf öğeleri? D. Porthault çarşaflarının yanı sıra tüm bu muhteşem masa üstü.

Bloomingdale’in eğlenceliydi (biraz ezici).

Veeeeeeeery pahalı bir hediye gibi sarılmış bir inşaat Hermès. Her zaman olduğu gibi evcil hayvanın yanı sıra dışarı çıkabileceğim veya alamayabildiğimde bir resim çekiminden biraz ikonik Hermès kurdelesini kurtarmış olabilirim veya yapmayabilirim. Hermès parçasını fave? Bu tatlı sırlı tabaklar:

Ralph Lauren Konağı, teatral olarak satılan bir muhteşem fikir mağazasıydı, bu yüzden sizi kovboyların yanı sıra Hintliler, yat kulüpleri ve Art Deco Lairs ile dolu bir dünyaya daha taşıyor. Bu Cameron, Ralph’in Rüya gibi Americana Decadence mağazasına giriyor.

Kate Spade her zaman bir motivasyon ve New York, değil mi? Soho dükkanı (aşağıda), zevkli hatıraların yanı sıra cilveli moda ile doluydu. Her zaman onun kırtasiyesini severim.

Meatpacking bölgesinde biraz moda sapması – Diane von Furstenberg. Gerçekten de Tepeler/Şehrin tüm hayranları – Whitney’in yanı sıra Olivia’nın yanı sıra Carrie Bradshaw’ın SATC’de alışveriş yaptığı.

Efsanevi ABC Halı ve Ev. Chateau’ya layık antikalardan yüzyılın ortalarında çağdaş tiklere ve en büyük aksesuarların yukarılarına getirin.

ABC’den Kiddy-Corner, masa üstü her şeyin bütçesine duyarlı bir emporium olan Fishs Eddy idi. Vintage restoran yemeklerinden jadeite kek kaidelerine kadar, satın almak için neredeyse çok şey vardı! İnanmak için ufacık bir küçük taşıma çantam olduğu için yırtıcı yöntemlerimi evcilleştirmek zorunda kaldım. Fave parçaları? Restoran tarzı tabaklar:

Tamam, itiraf edeceğim. Bugünlerde Thomas O’Brien’e biraz takıntılıyım. Ne yaparsa yapsın, ne tasarlarsa, gaga için gidiyorum. Mağazası Aero kesinlikle bir vurgu oldu. Cameron da sevdi, söyleyemez misin? Fave Aero öğesi? Hickory Sandalyesi’nden bu TOB tasarlanmış Sekreter Masası:

Ve bir tane daha şimdiki aşk: John Derian Company.

Kolumda John’un zaman aşınmış estetiğinden büyük ölçüde etkilenen yeni bir hikayem var. Mağazası da son derece güzel olduğu gibi ölmekti! Fave öğesi? Dekupaj kağıt ağırlıkları. Bunu gerçekten satın aldım!

New York’un satın almasının ötesinde yemek var! Kafeler, restoranlar ve oteller benim için her zaman bir kavram kaynağıdır.

Bu kafe bizim yakınındaki bir otelin dibindeydi. İnsanlar neden bu korkunç ucuz veranda setleri yerine bunu yapmıyor.

Biz La Bottega, Meatpacking bölgesindeki Maritime Hotel’de zaman aralıklı eatery öğle yemeği yedik. Sana söylüyorum, Don Draper’ın kapı ile yürümesini bekliyordum. New York’a bir sonraki gezi burada kalmaya çalışacağım. Bu yerde dizlerde zayıf olduğuma inanıyorum. Çok otantik şık!

Sonunda DVF’den hemen caddede bu sevimli fırında biraz vintage çekicilik. Vintage duvar kağıdı neredeyse benim kek sevdim kadar sevdi.

Şimdi bu uygun fiyatlı bir tat.

Daha fazla New York ilham alması için Kimberley Brown’ın Ocher seçimlerini inceleyin.

Fotoğraf kredileri: 1-4. Michael Penney5. D. Elle Decor6’dan Porthault Nairens. Bergdorf Goodman7-8’den L’Objet Tabriz yemek takımı. Michael Penney9. Hermès Porselen Plakaları, Cococozy Blog10-11’den. Michael Penney12. Kate Spade, Crane & Co.13-14’ten geleneksel pembe yazışma kartlarını oydu. Michael Penney15. ABC Halı ve House Renk Reform Halı, Lime Light Blog16. Michael Penney17. Balıklar Eddy Manhattan Mavi Plakalar18. Michael Penney19. Hickory Başkanından Thomas O’Brien Sekreter Masası20. Michael Penney21. John Derian Bird Şube GlAss oval kağıt ağırlığı22-27. Michael Penney

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *