Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized WISPP Wi-Fi Akıllı Fiş iOS ve Android’den

WISPP Wi-Fi Akıllı Fiş iOS ve Android’den

Cihazları Kontrol Edin, WISPP (WiFi Smart Point fişi) adlı yeni bir Wi-Fi kontrollü akıllı ev soketi.

Eklenti uzaktan kumandası, elektrik cihazlarını evde olsanız da olmasanız da, herhangi bir iPhone, iPad veya Android cihazından açıp kapatmanıza olanak tanır.

Uygulamayı kullanarak cihazlarınızı uzaktan kontrol edersiniz ve durumlarını internet erişimi ile dünyanın herhangi bir yerinden gerçek zamanlı olarak görüntülersiniz. Ayrıca birden fazla zamanlayıcı planlayabilir ve bunları manuel olarak geçersiz kılabilirsiniz. Yapımcılar diyor ki…

Tamamen ücretsiz SmartPoint uygulamasını cihazınıza indirdikten ve bilgilerinize girdikten sonra, yönlendiricinizle ilgili tipik bir karışıklık olmadan cihazlarınızı hemen kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

WEMO’dan farklı olarak, ev dışında uzaktan kumanda için herhangi bir bağlantı noktası yönlendirme veya DDNS kurulumu yoktur ve wifiplug’un aksine, herhangi bir hesap kaydı gerekmez-insanların herhangi bir kimlik bilgilerini imzalamaya gerek kalmadan kullanmasını daha da güvenli hale getirir.

WISPP, telefonları, kameraları, ışıkları ve lambaları, elektronik battaniyeleri, ütüleri, televizyonları, radyoları, fanları ve ısıtma gibi cihazları ve cihazları açıp kapatmasını sağlayan 10 amper (2400W dirençli yük) değiştirebilir.

Wi-Fi, 3G ve 4G kullanan kullanıcılar, Wi-Fi’ye bağlı olmadan yurtdışından veya dışarıdan ve dışarıda cihazları açıp kapatabilir. WISPP ayrıca, kullanıcıların elektrik gücü israfını ve aşırı ısınmayı, kimlikleri ve uzaktan erişim parolalarını önlemek için tam yüklü cihazların kapatılmasını planlamak için geri sayım zamanlayıcılarını ayarlamalarını sağlar. Bir çiftin daha az unutkan yarısının teknolojinin olması gerektiği gibi çalıştığını garanti edebileceğini ima eden WISPP’yi kontrol etmek için birden fazla cihaz senkronize edilebilir.

Tek bir konuma kadar 150’ye kadar WISPP fişi takılabilir. Şimdi 40 £ altında mevcuttur.

Amazon’dan temin edilebilir

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *