Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household D-Link Small Wi-Fi bilge fiş, cihazlarınızı rutinleştirebilir

D-Link Small Wi-Fi bilge fiş, cihazlarınızı rutinleştirebilir

D-Link yakın zamanda MyDlink Small Wi-Fi Wise fişini (DSP-W118) bilge ev aralığına tanıttı.

Kurmak

Bu günlerde birçok bilge teknoloji gibi, yapılandırma akıllı telefon uygulaması ve gadget Wi-Fi ağınızda (802.11n/g, WPA/WPA2) olduğunda, web erişimi olan dünyanın herhangi bir yerinden mevcuttur.

Küçük

Bu, D-Link’ten diğer çıkışları engellemeden çift sokette kullanılmasını sağlayan yeni daha küçük bilge fiş stilidir (çatallar dahil 60 x 60 x 65 /84 mm).

Üstteki düğme, bölgesel yönetimin yanı sıra bir koşul LED’i de etkinleştirir.

Ne için?

Peki, ne için? Peki tam olarak, tercih ettiğiniz zamanda hemen açma veya kapatmak için cihazınızın rutinler üretmek için kullanmaya ne dersiniz?

Soket, maksimum ton 3.120 watt değiştirebilir ve D-Link, gadget’ın kendisinin kullanımda olan 3 watt’tan daha az tükettiğini belirtiyor.

Entegrasyon

Wise Socket, iPhone, iPad ve Android cihazlar için MyDLink uygulamasını destekler.

IFTTT aracılığıyla Amazon Alexa veya Google Asistan aracılığıyla Voice Management ekleyebilirsiniz ve daha fazla entegrasyon sunulur.

D-Link Small Wi-Fi WISE fişinin (DSP-W118) 2 yıllık bir garantisi olduğu kadar şimdi sunuluyor.

142 yorum

D-Link DSP-W118/B-Alexa ve Google House ile küçük wi-fi bilge fiş uyumsuzluk, MyDLink uygulaması ile uzaktan yönetin, zamanlayıcı ve rutin işlev, 13a derecelendirilmiş-uk sürümü

Bu akıllıca ve taşınabilir fiş evinize Wi – Fi’ye bağlanır. Herhangi bir House Cihaz türünü takın ve ister evde ister hareket halindeyseniz olun, telefonunuzda veya tabletinizde tamamen ücretsiz MyDLink uygulamasını kullanarak yönetin.
Eşyalarınızı telefonunuzdan açın veya kapatın ve programınız etrafında kolayca çalışacak her türlü cihazı otomatikleştirin. Bira kahvesi kokusu kadar uyanın, gadget’larınızı uzaktan ücretlendirin, kanepeden bir şey açın veya evden önce akşam yemeğinizin pişirildiğini anlayın.
Evinizde düzgün ve gizli bir şekilde oluşturuldu. Kompakt gövdesi, bu bilge fişlerin ikisinin çift güç soketlerinde yan yana şekillenebileceğini ima eder.

Amazon’da Satın Alın

Dlink.com: Amazon’dan sunuldu

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest4
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *