Smappee Energy Monitor şimdi Nest

ile çalışıyor Smappee, uygulamalarının mevcut sürümünün “Nest ile Çalışmalar” ekosistemini sağladığını ve ev sahiplerinin tek bir uygulama ile ısıtma ve diğer enerji tüketimini izlemesine ve kontrol etmesine izin verdiğini duyurdu.

Smappee ev enerji tüketimini izler ve enerji maliyetlerini en aza indirebilecekleri ve Smappee kullanıcılarını% 30’a kadar tasarruf etmeye yardımcı olabilecek güneş panelleri, piller ve ısı pompaları da dahil olmak üzere her türlü cihazdan elektrik enerjisinin tam akışını izleyebilecekleri fikirler kullanır. Enerji faturaları.

Smappee’nin akıllı enerji monitörünün Nest ile çalışmaları ile kombinasyonu, ailelerin hem Smappee Akıllı Enerji Monitörü hem de Nest Learning Thermostattm’den tavsiye alabileceğini ve tek bir uygulamayla Nest Learning Thermostattm’ı kontrol edebileceğini gösterir. Smappee CEO’su Stefan Grosjean, “Bu entegrasyon, Smappee uygulamasını ev sahiplerinin tüm akıllı enerji cihazlarını ve daha fazlasını kontrol etmelerini sağlayan sanal bir komut merkezine dönüştürdü” dedi.

Nest Learning Termostat, ailelere ısıtma sistemlerini akıllı bir şekilde çalıştırmak için çok daha fazla fırsat kullanır. Örneğin, Nest termostat, hiç kimse evde olmadığında otomatik olarak eko sıcaklıklar ayarlar. Termostat, düzenli olarak açılıp kapanmak yerine evi istenen sıcaklıkta tutar ve ısıtma seviyelerini ayarlarken hava durumu dikkate alır.

Bu entegrasyon aynı zamanda ailelerin, hanehalkı üyelerinin alışkanlıklarına bireyselleştirilen gaz ve su tüketimi için belirli sınırlar belirlemelerini sağlar. Smappee uygulaması, tüketim önceden belirlenmiş sınırları aştığında uyarır – ev boşaltıldığında faydalı bir özellik. Smappee ayrıca, yuva güvenli dedektörden yüksek seviyelerde karbon monoksit tespit edildiğinde gazın gereksiz yere kullanılmadığını da kontrol edecektir. Başka bir deyişle, Smappee uygulaması akıllı bir enerji tüketimi monitörü olmanın yanı sıra, akıllı bir ev güvenlik ağı olan aileleri korur.

Grosjean, “Evlerimiz daha akıllı ve daha akıllı hale geliyor” diye açıkladı. “Akıllı gaz ve su yönetimi bunun önemli bir yönüdür. Bu yüzden Nest ile ortaklığımızdan çok memnunuz: Bundan sonra kullanıcılarımız gaz ve su tüketimini hayatlarına göre uyarlayabilirler. Ve bu, çevre ve cüzdanları için müthiş bir haber olan çok fazla enerji tasarrufu sağladıklarını gösteriyor. ”

Smappee.com: Amazon’dan edinilebilir

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *