Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized [Sponsor] Wise Locks, Linked Living

[Sponsor] Wise Locks, Linked Living

Londra, Eylül 2016 tarihli adımda önemli bir rol oynayacak – İnovasyon, yerli yaşamlarımızın çok sayıda bölgesine dokunuyor. Evler otomatik hale geliyor ve aynı zamanda akıllı aletlerle ağzına kadar dolduruluyor. Uzaktayken, bunları bilge kameralar, bağlantılı alarm sistemleri ve diğer sensörlerle gösteriyoruz. Kişisel bulut cihazlarıyla değerli fotoğrafları, müzik koleksiyonlarını ve çok daha fazlasını yedekliyoruz.

Yine de şimdiye kadar, neredeyse hepimiz, sayısız yıllar önce geliştirilen bir yenilikle evlerimizi-ve süper akıllı içeriklerini-güvence altına almayı seçtik. Ancak zamanlar değişiyor. Eski moda mekanik kapı kilidi satış tarihine ulaşıyor ve aynı zamanda bilge kilitle değiştirilecek.

Akıllı telefon, bağlantılı yaşam için uzaktan bir yönetime dönüştü. Avuç içi büyüklüğünde bir ekranda birkaç kaydırma ile, bir taksi satın alabilir ve mevcut müziği alabiliriz; Banka bakiyemizi veya spor puanlarımızı inceleyin; Bir otel, tren yolculuğu ve hatta kişisel bir jet rezervasyonu yapın. Mevcut bilge kilitler nesli de aynı şekilde açılmasını güvenli hale getirir ve akıllı telefonunuzla ön kapıyı da tarar – ister evinizin dışında duruyor olun, ister bin mil uzakta bir plaja geri dönün.

Uygun güvenlik ve yönetime erişim kazanımı, tüketicileri diğerlerinin üstünde ilgilendiren bilge ev işlevidir: bilge bir ön kapı ile ev sahipleri artık anahtar getirmek zorunda değildir; Bir temizleyici, gençler veya bir kedi alıcısı için yedek parçaların kesilmesine gerek yoktur. Akıllıca bir kilitle, bir uygulama aracılığıyla misafirlerin uzaktan uzaktan izin verebilir, dijital bir anahtar gönderebilir veya kapıda kullanmak için anlık bir pin kodu sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız anahtarlarını kaybediyorsa çok daha fazla korkutma yok: ekranınızın bir tokatlaması ve onları herhangi bir yerden içeri alabilirsiniz. Akrabalar henüz ev olmadığınız kadar erken mi ortaya çıktı? Sorun yok. Sadece onlara bir pin kodu gönderin ve araba yolunuzda beklemeleri gerekmiyor. Bir temizleyici ve sevkiyat acentesi, bugün izin vermek için orada olamazsanız, kapınızı açmak için koda bir kerelik kazanç erişimi sağlanabilir.

Ve pin ile çalışan bir kilitle, bir daha asla kilitlenmeyeceksiniz. Bilge kilitler, herhangi bir kişi kapınızı açtığında veya kilitlediğinde de sizi bilgilendirebilir. Bağlantılı bir telefona veya basit bir pime ek olarak uzaktan yönetme veya hatta parmak izi ile açılabilirler.

Yakın tarihli bir rapor*, tüketicilerin büyük bir çoğunluğunun bir akıllı telefonu veya en azından evlerini açmakla ilgili olarak önemli ölçüde güvenli bir şekilde derecelendirdiğini keşfetti. Ankete katılanların üçte biri ve yarısı arasında, önemli bir güvenlik yükseltmesi olarak bilge bir kilidi gördü. Sonuçta, fiziksel sırların ortadan kaldırılması, yanlışlıkla veya hırsızlıkla birini kaybetme tehlikesini ortadan kaldırır. Eğer kaybolursa, bir savunma hattı sağlamak için mekanik bir çok önemli bir ekran kilidi yoktur.

Kapınızı birbirine bağlamak çok daha kolay. Bilge kapı kilitleri, bir dizi iyi kurulmuş protokolü destekler ve “fiş ve play” kurulumu aracılığıyla mevcut WISE House ve House otomasyon sistemlerine hızlı bir şekilde bağlanabilir. Büyük DIY ve Almanya’da Obi Markt, İsveç’teki Bauhaus ve Fransa’daki Leroy Merlin dahil olmak üzere elektronik tüccarlar, kendi kendini kurma için bağımsız bilge kilitler sunuyor. Önde gelen yerli hizmet işleri bilgisini bilge kapı kilitlerine aşamalı olarak taşıyor: Türk güvenlik hizmeti sağlayıcısı Pronet bilge bir kapı kilidi kullanıyor; Alman enerji hizmeti sağlayıcısı Innogy (daha önce RWE olarak anlaşılmıştır) şimdi Smarthome portföyünün bir parçası olarak entr ™ bilge kilidi içeriyor; İsveç bilge alarm servis sağlayıcısı verisure aynı şekilde akıllı kapı kilitlerini kullanır. Uzman Wise House System montajcıları, kilitleri bir Z-Wave modülüne göre Samsung Smartthings gibi mevcut ekosistemlere bağlayabilir. Bu ustaca güvenlik cihazlarını kaynaklamak isteyen ev sahiplerinin seçimleri genişlemeye devam ediyor.

Bu kanıtlanmış teknoloji sayesinde güvenlik ve konfor büyük ölçüde geliştirilmiştir. Şimdi, sunabilecek ve tüketicilerin akıllıca bağlantılı yaşamlara adım atmasına yardımcı olabilecek artan çeşitli bilge kilitler var. House Automation çevresindeki vızıltıların çoğu Silikon Vadisi girişimlerini ve farklı Kaliforniya teknoloji devlerini çevreliyor olsa da, Assa Abloy-Yale, Mul-t-Lock, Tesa, Keso, Vachette, NEMEF gibi birkaç güvenilir kilitleme markası ile Muhteşem olarak – piyasada en büyük konut bilge kilitleri vardır.

* “Akıllı Ev Güvenliği Raporu 2016”; Www.assaabloy.co.uk/smartreport2016 adresinden ücretsiz olarak indirmeyi teklif etti.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *