Norco DS-520, 8 TB Home NAS

sunar Norco DS-520 Home Server Cihaz Diğer işletim sistemleri arasında Windows Home Server’ı destekler ve 5 sıcak takas bölmesi ve ek 3 esata bağlantı noktası ile 8 terabayt kadar ağ sunabilir ekli depolama.

“Norco DS-520 Home Server Appliance, ev sunucusu ve ağ ekli depolama (NAS) oluşturmak için çok yönlü bir platform sunuyor. Yüksek performanslı Intel Ulv Celeron M /Pentium M işlemcisine dayanmaktadır. Beş sıcak değiştirilebilir SATA II sürücü koyları sabit diskleri ve kapasiteyi eklemeyi ekler.

Üç EATA ve dört USB 2.0 bağlantı noktası, harici sabit sürücüler, dijital ortam kartları, kablosuz adaptörler, yazıcılar ve diğer USB cihazları eklemenizi sağlar.

Sekiz bireysel SATA kanalı, 8 TB’a kadar toplam genişleme kapasitesi sunar. Windows Home Server, Linux, Open BSD veya OpenFiler, Freenas, Samba gibi diğer açık kaynaklı NAS yazılımı ile dolu DS-520, ev ağınızın gücünü ve potansiyelini en üst düzeye çıkarabilir. Bu Yüce NAS platformu, tek bir kutuda medya paylaşımı ve merkezi veri depolama ve koruması sunar.

Özellikler:

Beş-ışıklı sıcak değiştirilebilir ağ depolama cihazı

Intel ULV Celeron M işlemcisi ile yüksek performans

CF soketinde inşa edilmiş gömülü x86 platformu

Yerleşik 8 bireysel SATA II kanal

Genişleme için üç esata bağlantı noktası

Yerleşik iki hızlı Ethernet veya Gigabit Ethernet bağlantı noktası

Harici USB sürücüleri, yazıcı ve kablosuz için dört USB 2.0 bağlantı noktası

Raid 0, 1, 5, 6, 10 ve JBOD Hazır

Windows Home Server, Windows XP, Linux, OpenFiler, Freenas, Samba, OpenBSD veya diğer X86 tabanlı işletim sistemleriyle uyumlu ”

www.norcotek.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *