Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized 100 $ altında büyük bir tezgah

100 $ altında büyük bir tezgah

Bu, orada tüm pazarlık avcıları için bir satış uyarısıdır. Yatağınızın ucunu bitirmek için özel bir şey bulmaya çalışıyorsanız veya belki de giriş yolunuza ayakkabıları bağlamak için küçük bir levrek, daha fazla görünmeyin. Pier 1’in Ming Chow tezgahı sadece bilet!

Bazı tasarım bağımlılarının Palm Beach görünümünde olduğunu ve bir ömür boyu yeterince bambu gördüğünü biliyorum, ancak klasik kafes tasarımını anlık bir trend olarak değil, tarihi motif olarak yüzlerce yıldır kullanmayı seçiyorum. Bu, dünyayı Asya’dan, British Isles ve Chippendale kabine yapımcılarından güneyin tropikal tatil köylerine seyahat eden bir tasarım detayı. Bunun bu tasarımı en son göreceğimiz olduğunu düşünmüyorum ve az miktarda kullanılırsa “çok fazla” olması gerekmiyor.

Bu yüzden korkmayın, bu tasarım tarihini yakalayın ve alanınıza iyi seyahat edilen, klasik dekoratör dokunuşunu verin. Ming Chow koleksiyonunun bu sezon 90 dolara satışta olduğundan bahsetmiş miydim (Grey-Blue’da da geliyor)?! Kanada’da sadece bir avuç kaldı, bu yüzden yerel iskelenizi kontrol edin.

Fotoğraf kredisi:
1. İskele 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *