DIY: Coriander Girl

Alison Westlake tarafından bahar buketi, Coriander Girl’in sahibi Alison Westlake, gevşek, romantik bir çiçek düzenlemesinin nasıl yapılacağına dair adım adım talimatları paylaşıyor.

Çiçek tasarımındaki en yenisi “Tasarlanmamış” dır: organik, serbest biçimli ve güzel. Westlake, “Bir hareket kadar bir trend değil” diyor. “Yemeğimizi istiyoruz
yerel olmak ve çiçeklerimiz de. Ve yerel çiçekleri sergilemenin en iyi yolu onlara doğada nasıl büyüdüklerine benzer şekilde biraz oda vermektir. ” Çalışırken Strip, su hattının altına göç eder ve komisyoncular veya sayaçlar için küçük düzenlemeler yapmak için kesimleri kaydeder. Sapları tekrarlanır ve suyu birkaç günde bir canlandırır ve çiçekleri güneşli pencerelerden uzak tutarsanız, buketiniz iki hafta veya daha fazla sürebilir.

Malzemeler

Bazı dokusal yeşilliklere, büyük çiçeklere, birkaç “incecik parçaya” ve ılık su ile dolu temiz bir vazo veya kavanoza ihtiyacınız olacak.

Adım 1: Parvifolia ve tohumlanmış okaliptüs gibi yeşillikleri ve vazoya katmanı kırpın, çiçek açması için yuvalama yerleri yaratın.

Adım 2: Sahara Roses, Ranunculus ve Hellebore gibi çiçekleri farklı uzunluklara kesin ve yeşilliklere yerleştirin.

Adım 3: Bahçeden yeni bir görünüm için Astrantia, Veronica ve Viburnum meyveleri gibi “Wispy Bits” ekleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *