Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Crestron, yeni yüksek güçlü, enerji tasarruflu ticari amplifikatörler

Crestron, yeni yüksek güçlü, enerji tasarruflu ticari amplifikatörler

tanıttı Crestron, enerji tasarruflu yüksek güçlü ticari amplifikatörler serisi sundu. Energy Star sertifikasyon gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan özel AMP serisi amplifikatörleri, ses performansından ödün vermeden enerji tasarrufu hedeflerini ve yeşil girişimleri karşılamaya yardımcı olur. Her AMP serisi amplifikatör% 100 CRESTRON tasarlanmış, tasarlanmış ve üretilmiştir …

“Çok çeşitli ticari ortamlarda enerji verimliliği, üst düzey ses performansı ve çok yönlülük için tasarlanan AMP serisi amplifikatörler, sınıfındaki diğer AMP’lerin gücünün iki katından fazlasını sunuyor. Yüksek verimli bir AMP topolojisi ve düşük gürültü, düşük bozulma performansı olan AMP serisi, konferans salonlarında, spor barlarında, restoranlarda, oditoryumlarda, perakende alanlarında, otel konferans salonlarında veya kurumsal yönetim kurulu odalarında daha büyük odalara güç vermek için daha fazla tavan boşluğu sağlar. Kanal 70V veya 100V için seçilebilir, herhangi bir AMP hem ABD hem de uluslararası ortamlarda kullanılabilir.

Crestron International satış ve pazarlama başkan yardımcısı Robin Van Meeuwen, “Yeni AMP serisi serisi, çok sayıda ticari uygulama için amplifikasyon gücü, enerji verimliliği ve esnekliğin benzersiz bir kombinasyonunu sunuyor” dedi. “Şimdi, organizasyonların her türlü oda veya her kullanım için belirli bir AMP türü için dışarı çıkıp alışveriş yapmak zorunda değiller, AMP, kalite sesinin istendiği neredeyse her ayara esneklik ve ses kalitesini getiriyor.”

Ek güç tasarrufu özellikleri, 30 dakikalık sinyalden sonra AMP’yi otomatik olarak kapatan otomatik olarak “güç indirme” modu içerir. Uygun bir şekilde, bir mikrofona konuşma veya bir CD/DVD oynamak gibi bir sinyal algılandığında otomatik “güç aç” anında bir amplifikatör döner. Üniversitelerdeki sınıflar arasında, öğle yemeği molaları sırasında veya spor çubuklarındaki boş odalarda olsun, bu benzersiz güç özelliği akıllı ve otomatik bir uzun vadeli enerji tasarrufu çözümü sunar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz dört modelle birlikte, AMP serisi bir dizi tasarım ve güç seçeneği sunar. Hafif ve 11 inçten daha az derinlikte, AMP-2210’lar ve AMP-3210S, 120 watt ve 210 watt’ta sırasıyla 4 ve 8 ohm hoparlör sürmek için iki veya üç kanal seçeneği sunar. 15 inç derinliğinde AMP-2210T ve AMP-3210T, 210W @ 4hms’de iki veya üç kanal, 120W @ 8ohms ve 70/100V’de 120W teslim edin. Çok sayıda uygulama için tek bileşenli bir çözüm sağlayan her kanal, güç gereksinimlerinin herhangi bir kombinasyonunu sunmak için 4/8ohms için seçilebilir ve 70V veya 100V izole edilir.

Beşinci bir model olan AMP-2210HT, 70V’de tam 210W sunacak ve oteller, alışveriş merkezleri ve birden fazla katta düzinelerce hoparlörle benzer büyük kamusal alanlar gibi daha büyük binalar için idealdir. Tüm AMP serisi AMP’ler, alandan tasarrufu sağlayan bir kompakt tasarım sunar ve tek bir 1U raf alanına sığar.

Ses tasarımında yüksek çıkışlı watt ve aşırı çok yönlülük ile harmanlanmış enerji verimliliği, AMP serisi amplifikatörleri en zorlu ticari ortamlara üstün ses amplifikasyonu sağlamak için uygun maliyetli bir seçim haline getiriyor. ”

İOS için Crestron Mobile: iOS için Crestron Mobile Pro: Crestron.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip etmelisiniz veya RSS feed’imize abone olmalısınız. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *