Daha akıllı duvarlar

yetersiz depolama bir teklif kesici gibi görünebilir, ancak neyse ki, şık, yeni depolama birimlerinin bolluğu, maliyet olmadan yerleşiklerin faydalarını elde etmeyi kolaylaştırır. Bir yakalama var – duvar sanatı için daha az alan anlamına geliyor, ancak buna değer. Ayakta dolaplar biraz daha fazla yer kaplayabilir, ancak küçük alanda dağınıklığı azaltmak için uzun bir yöntem giderler. İşte bu fikri sevmemizin üç nedeni var.

1. Parlak, yansıtıcı dolaplar Göz tekniği. Karşı sezgisel görünse de, bir duvar boyunca 20 ″ feda etmek, doğru malzemeleri kullandığınız sürece alanınızı daha büyük hissettirebilir! Işık, yansıtıcı bir yüzeye sahip dolaplar seçin. Alanınızın daha parlak ve daha geniş görünmesi için bir ayna gibi çalışarak ışığı sıçrayacaklar.

2. Sanatsız bir duvar, ev galerinizi bir duvara daha odaklar. Sanat evde olduğu kadar önemli, cömertçe süslenmiş duvarlar, özellikle küçük bir odada dağınık görünebilir. Bunun yerine, en sevdiğiniz parçaları daha küçük bir duvara gruplayın ve depolama için daha büyük bir duvar kullanın. Pürüzsüz, sapsız dolaplar, evinizde temiz, küratörlü bir görünüm üretmeye yardımcı olacaktır.

3. Bütçe dostudurlar. Özel olarak inşa edilmiş dolaplar büyük bir yatırım olabilir, ancak birçok mobilya markası ekonomik fiyatlarla mükemmel bağımsız depolama çözümleri sunar. Bu IKEA dolapları (yukarıda) süper şık görünüyor ve tek bir öğleden sonra kurulabilir. Kolay!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *