Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Teknoloji Hayal kırıklığı: Sky Q 12 ay içinde

Teknoloji Hayal kırıklığı: Sky Q 12 ay içinde

AH teknolojisi, tam olarak sizi nasıl seviyorum, yine de düzenli olarak hayal kırıklığına uğratıyorsun.

Sky Q sistemimiz 15 Nisan 2016’da kuruldu. 21 Mart 2017’de ödeme kanallarımıza ve check -out kartıyla eşleştirme hakkında bir hata mesajı ile kayıtlara erişmemize izin vermeyi bıraktı.

Bu (un?) Tesadüfen, bağlantısını düşürmeye devam eden küçük kutulardan birine bakmak için bir gökyüzü mühendisi turumuz vardı.

Kötü kutu

Birkaç gün yanı sıra bir dizi telefon görüşmesi daha sonra (neredeyse bir saat uzunluğunda) ve biz ek olarak yoktu. Bize yayınlanan yeni bir gökyüzü kartı, sorunu onarılamadı ve son olarak bir mühendisin yanı sıra kutuyu değiştirmek zorunda kaldı. Bu aşamada bir hafta geçti.

Daha iyi yapabilirdin

Birçok Sky müşterisinin bildiği gibi, kaydettiğiniz her şeyi kaybettiğiniz için yeni bir kutu almak büyük bir tekliftir.

Muhtemelen bundan daha kötü olsa da, tüm seri bağlantılarınızı (sezon geçişleri) kaybettiğiniz gerçeğidir. Ancak DVR’lerimiz şimdi geniş bantla bağlantılı olarak, neden yeryüzünde, en azından bu seri bağlantılarını tekrar yedeklemiyor, her şeyi tekrar ayarlamak için ağrının birkaçını hafifletmeye çalışmak?

Tazminat

Biz başlangıçta tüm bu rahatsızlık için 9 £ üzerinde bir geri ödeme kullanıldı. Yine de bir bireysel telefon görüşmesi daha aldı ve bir yöneticiden 40 £ ‘dan biraz daha fazla olmasını istemek – bu hala bir aydan az bir masraftan daha az, zar zor cömert.

İlerlemek?

Bir yıl önce Sky, yeni Q sisteminin yeni bir platformun sadece başlangıcı olduğunu belirtmeye hevesliydi.

Ancak, eşlik eden telefon uygulamasının (yine de tanıtımda olması gerekir) ve bazı küçük yazılım uygulama güncellemelerinin yayınlanmasının yanı sıra yeni özellikler nerede?

Hala Sky Q’yu seviyoruz, ancak hadi çocuklar, seri bağlantılarımızı yedeklemeye başlıyor ve Netflix gibi bazı güncellemeleri ve kullanıcılar için Amazon video uygulamaları sunuyor.

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Orijinal Sky Q ses uzaktan yönetimi – Sky Q 1TB veya 2TB kutusu ile uyumlu ve Sky Q Tiny Box -…
3.458 yorum
£ 28.00
Amazon’a Git

2
Sky Q Remote Yönetin
496 yorum
£ 25.50
Amazon’a Git

3
Sky Q Sesli Uzaktan Yön.
635 yorum
£ 25.99
Amazon’a Git

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *