Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Hozelock’un yeni bulut denetleyicisi, bahçenizi uygulamadan

Hozelock’un yeni bulut denetleyicisi, bahçenizi uygulamadan

sular Kış yaklaşırken, burada normalden çok daha fazla bahar beklemenizi sağlayacak bir hikaye.

İngiltere’nin önde gelen sulama uzmanları Hozelock, Ocak 2016’da otomatik ev sulamasında devrim yapmak için oluşturulan yeni bir ürün yelpazesi başlatıyor.

Hozelock Rehin Range, insanların zaman tasarruf etmelerini, bitkilerinin sağlığını güvence altına almalarını ve sulamalarını uzaktan kontrol etmeyi kolaylaştırarak daha az su kullanmasını sağlayacaktır – ister işte olsun, TV’nin tadını çıkarırlar, ister TV’nin tadını çıkarırlar.

Menzil, Hozelock’un, insanların cep telefonları ve canlandırıcı bir şekilde basit bir uygulama ile sulamalarını kontrol etmelerini sağlayan çığır açan bulut denetleyicisi tarafından yönetiliyor-bu da teknophobların bile kurulumu ve anlaşılması kolay bulacak. İnternete bağlanmak için düşük güçlü, uzun menzilli bir radyo kullanırken, uygulama karmaşık zamanlayıcı programlama ihtiyacını ortadan kaldırır. Aslında, cihaz yerel hava durumu verilerine göre sulama modellerinde değişiklikler bile önerebilir. Bir balkon, veranda, bahçe veya sera olsun, herkes artık kendi vahalarını uzaktan yönetebilecek.

Otomatik bulut denetleyicisi Hozelock’un sensör denetleyicisi ve kolay damla sulama sistemleri ile tamamlanır. Hozelock Bulut Denetleyicisi Amazon’dan edinilebilir.

5 İnceleme

Hozelock Bulut Denetleyicisi ve Hub
Kanıtlanmış güvenilir Hozelock teknolojisi
Sadece 0,77 kg’da hafif yapı
Ev veya esnaf için yüksek performans

£ 169.00

Amazon’a Git

Hozelock.com: İlgili: Greeniq Akıllı Sulama Hub

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *