Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Supermodel Karlie Kloss’un muhteşem New York Ofisi’nin

Supermodel Karlie Kloss’un muhteşem New York Ofisi’nin

içinde, Supermodel Karlie Kloss bir pist şovunda yürümediğinde veya bir moda kapağı için poz vermediğinde, kızlar için yaz kamplarını kodlayan başarılı bir kodlama akademisi işletiyor. Şimdi ikinci yılında, Kode ile Kode, ABD’deki 10 farklı şehirde 15 kodlama kampına genişledi, bu yüzden sadece resmi bir ofis alanına taşınması için uygundu.

Karlie, rüya alanını tasarlamak için HomePolish ve Lulu & Georgia’dan tasarımcı Tina Rich ile bir araya geldi ve sonuç modelin kendisi kadar modaya uygun. Bir göz atmak için tıklayın!

Kurumsaldan daha fazla ev gibi hisseden çok fonksiyonlu mobilyalar ve aksesuarlar, keyifli bir çalışma ortamı yaratmak için seçildi.

İşte Karlie, Berlin’deki Soho House’a yaptığı kontrolden ilham alan konferans masasına yaslanıyor.

Pinterest, tasarım fikirlerini araştırırken Karlie için büyük bir kaynaktı. HomePolish, “Sevdiğim ofislerin çoğu bu şaşırtıcı ve ayrıntılı ışık fikstürlerine sahip olacaktı, bu yüzden bunun kendi alanımın odak noktası olmasını istediğimi biliyordum” diyor.

Aynalı konsol masasında çiçeklerle eşleştirilmiş sehpa kitapları Instagram’a layık bir skeç oluşturun.

Tasarımcı Tina, “Toplantı odasının bir yaşam alanı ve konferans salonunun akşam yemeği partileri için bir yemek odası olarak ikiye katlanmasını istedik” diyor.

Millennial pembeyi minimum olarak tutan “Beyin Fırtınası Odası” çok tatlı olmadan kadınsı bir his verir.

Koyu dolaplar ve ahşap tezgahlar, beyaz dolap cepheleri, pirinç donanım ve adanın yüzünde gösterişli bir geometrik çimento karo ile taze bir makyaj yaptı.

Bu mutfak şimdi Karlie’nin YouTube’daki yemek pişirme videoları için de işlev görüyor.

Karlie antikalar ve hatıralarda katmanlı, kişisel bir dokunuş ekledi.

Ofisteki en küçük ama çok yararlı oda, rüya gibi duvar kağıdında yırtılmış ve rahat oturma alanına sahip çağrı odasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *