Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household DIY: Kurutulmuş Turuncu Tatil Garland ve Süsler

DIY: Kurutulmuş Turuncu Tatil Garland ve Süsler

Kurutulmuş turuncu dilimler Graham Kechnie ve Andraya Frith’in Ontario’daki Hastings County’deki eski taş evindeki salonları süslüyor. Andraya, meyveyi Douglas Fir için süs eşyaları ve ana yatak odası şöminesi için bir çelenk yapmak için kullanır. Aşağıdaki iki tatil dekorasyonunu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin ve 9 Ekim’den itibaren gazeteci gazetelerde, Kasım 2017 sayısında çiftin karakterle dolu ülke evinde görün.

DIY: kurutulmuş turuncu çelenk

Malzemeler:

Portakal (Andraya göbek ve kan portakalları kullanır), parşömen kağıdı, iki kurabiye tabakası, jüt veya doğal sicim, şiş veya çivi, Noel kancaları.

Talimatlar:

1. 250 ° F’de pişirmek için fırını önceden ısıtın.

2. Portakalları çapraz olarak eşit ¼ ”w olarak kesin. dilimler (dört portakal 6 ′ uzunluğunda bir çelenk yapacak).

3. Parşömen kağıdı ile çerez tabakaları. Pat turuncu dilimleri kağıt havlu ile kurutun ve bunları tek bir katta kurabiye tabakalarına yerleştirin.

4. Kuruyana kadar kabaca 3 saat fırında pişirin. (Dilimleri düz olarak kurutun, orta işarette ters çevirin.) Fırından çıkarın.

5. Şiş veya çivi kullanarak, her bir dilimin üst kısmındaki turuncu ete iki delik açın.

6. Çelenk üzerindeki portakalları eşit olarak aralayan her delikten sicim. Çelenk nasıl kullanmayı planladığınıza bağlı olarak her iki ucu bir düğüm veya bir döngü ile bağlayın.

DIY: kurutulmuş turuncu süs eşyaları

1. Yukarıdaki çelenk talimatlarının 1 ila 5’ini tekrarlayın.

2. Her turuncu dilimin deliğinden standart bir Noel süs kancası veya 4 inçlik bir sicim parçasını delikten ve üstte bağlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *