Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Bir sanatçının, Baja, Meksika’nın önerisine yakın Sierra La Laguna Dağları’na bakan bir tepede oturan tenha Meksika geri çekilmesinin

Bir sanatçının, Baja, Meksika’nın önerisine yakın Sierra La Laguna Dağları’na bakan bir tepede oturan tenha Meksika geri çekilmesinin

içinde Vancouver sanatçısı Patricia Larsen’in evi yatıyor. Pasifik Okyanusu uzakta ve aradaki kilometrelerce çölde, 1.300 metrekarelik basit, tek yatak odalı beton blok ve yepyeni ev, Cabo San Lucas’ın 45 dakika dışında bulunur. Spartan yapısı, bu ortamın acımasız cazibesine o kadar sempatiktir ki, çevresinin ayrılmaz bir parçası gibi görünüyor – Patricia’yı gülümseten bir gözlem. “Dünyanın bir parçası gibi görünmesini istedim” diyor. Oaxaca’dan estetiğini paylaşan genç bir Meksikalı tasarımcı olan mimar Julio Gomez, tam olarak öngördüğü şeyleri yaratmasına yardımcı oldu: “Temiz, modern, yaşlanmayan bir hisle çağdaş bir ev”. Nefes kesen evin içine girmek için tıklayın.

Çevreye karışmasına yardımcı olmak için, ev dünyaya dikkatlice eşleşen bir renk boyanmıştır ve seyrek bahçe çöl dostu yerli bitkilere odaklanmıştır.

Hasır Settee’nin keskin sadeliğiyle dikkate değer bir tezat için Patricia, açık hava stüdyo oturma alanındaki ham sıva duvarlarını çamur, grafit ve sıva karışımı ile renklendirdi. Masa, keşfettiği ve tuğlaları bir taban olarak giydiği hava koşullarına dayalı bir ahşaptan inşa edilmiştir. Dekorun doğal ruh halini eşleştirmek için Patricia’nın çocuğu, eski metal acapulco sandalyesi için bölgesel ipin bir koltukunu örüyor.

Yaşayan ve yemek alanları, merkezde çift taraflı bir tuğla şömine ile bölünmüştür. Evin açık planı ve nötr kombinasyon, mobilyaları bir alandan diğerine geçmeyi kolaylaştırır. Kolay bir çiftlik evi yemek masasının altına giren bir cowhide halısı tamamen rustik dekorla senkronize.

Yaşam alanındaki açık raflar, Patricia’nın Meksika seramik koleksiyonunun yanı sıra doğal eserlerin yanı sıra hem depolama hem de ekran olarak hizmet vermektedir.

Oturma odasında, malzemeler rasgele katmanlıdır – bir dolabı örterek, yırtılmamış bir görünüm için kanepenin üzerine atılmıştır.

Havadar mutfakta, verimli olmayan bir antika armoire ve basit, açık raflar, yemekler, kaseler ve baharatlar.

Mutfağın ham-beton lavabosu çağdaş ama eski çiftlik evlerine benzer.

Patricia, evinin etrafındaki mumlardan, seramikten ve kendi sanat eserlerinden vinyetleri modası verir.

Duvarların karartılması, dünyanın bu bölgesinde bir zorunluluk olan sivrisinek ağında olduğu gibi yatak odasında şiirsel bir samimiyet üretir. Vintage bir halı, ayak altında kaba beton zemin hissini yumuşatır. Patricia, şubelere ve mücevherlere sürükleyerek Fener’e kendi dönüşünü koydu.

Patricia’nın gardırobundaki kolay ama muhteşem elle dikilmiş kıyafetler, onun tarafından da geliştirilmiştir ve aynı zamanda köylü anlamına gelen Campesino etiketi altında yerel olarak sunulmuştur. Hat ayrıca aydınlatma ve ev eşyaları da içerir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *