Showhome’daki

işlevsel ve zarif alanlar, ev ve evde, 2012 Showhome’un resimlerini kontrol etmek ve kontrol etmek için çok zaman harcadım. (Zor, biliyorum.) Bu sürecin benim için en ilginç kısmı Eylül başında Oakville, Ont. Oradayken, herkesin yaptıklarını yaptım: Kendimi orada yaşadığımı hayal ettim. Alt seviyede ev ile bir sinema filminin tadını çıkarmak, yemek odasında resmi akşam yemeği kutlamaları tutmak, fantastik alanda sonlandırma ile rahatlamak – noktaya geliyorsunuz. Ekim 2012 probleminde olmayan bunlar da dahil olmak üzere her alanda yaşamayı hayal ettim, ancak yine de geri kalanı kadar ilginç:

1. Dolaplar

Merhaba gardırop alanı. Birincil yatak odasına bağlı bu gömme gömlek, elbiseler, etekler, kazaklar, ayakkabılar, çantalar vb. İçin geniş alan içerir.

Karşı duvarda, California dolapları ile donatılmış bir dizi çekmeceye eşarplar için bölücüler, moda mücevherleri ve saklamak istediğiniz başka her şey. Rüya gibi.

İkiz yataklarla uzayda, daha küçük gardırop alanı bile akıllıca tasarlanmıştır. O ışığı oradaki görüyor musun? Köşelerde neyin sıkıştığını gerçekten görebilirsiniz.

2. Zanaat ve Çamaşır Odası

Ah, evin mutlak çok sevilen kısımlarından biri. Bu alan, iplik ekranı, kardeş dikiş makinesi, duvar depolama ve ferah çalışma yüzeyleri ile içime hitap ediyor.

3. Spor Salonu

İşten sonra fitness merkezine yapmak için çok mu yıpranmış? Burada neden yok. Aynalı duvarlar, bir bale çubuğu ve en üst düzey cihazlar, yoga, dans ve diğer egzersiz gelişmeleri için gereksinimi sağlar. Bir öğretim DVD’si ile birlikte uymak zorundasın? Bitişik bir duvara monte edilmiş bir TV var. Gerçekten, mazeret yok.

Alanın her iki tarafındaki girintilere sıkışmış, malzemeleri depolamak için dolaplar (yoga paspasları, havlular, fitness merkezi kıyafetleri) ve hatta egzersiz sonrası susuzluk söndürücüler için bir içecek buzdolabı var. Bu kadar alanla, arkadaşlarımı bir grup fiziksel uygunluk oturumu için davet ediyorum. Kim liderlik etmek için gönüllü?

4. Üst kattaki iniş

Misafir odasına bağlanan ikinci kattaki geniş iniş, birkaç hızlı harften kalma, e -postanızı veya istediğiniz başka her şeyi incelemek için zarif bir bölgeye sahiptir. Yine de çok az.

Prenses Margaret Welcome House Çekilişleri için bilet satın almak için çok daha fazla nedene ihtiyacınız var mı? Buna inanmadım! Hop on over to helpconquercancer.ca now as well as buy yours today for a possibility to win this $4.3 million showhome. Biletler zaten% 50’nin üzerindedir! You might likewise win other homes, high-end vehicles, dream holidays as well as more.

Photo credits:1-3, 5-6. Seema Persaud4. Michael Graydon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *