5 Modaya Aile Fotoğraf Ekran Fikirleri

Teknolojisi, sevdiklerimizle değerli anları yakalamamızı kolaylaştırdı. Bu memnun anıları, basit stand-up çerçevesinin ötesine geçen yaratıcı yollarla tasarımınıza dahil ederek sergileyin. İşte en sevdiğiniz fotoğrafları evde öne çıkarmak için beş modaya uygun ekran fikri.

1. Bir fotoğraf tahtası oluşturun. Bu basit, aerodinamik bülten tahtası, bir Instagram feed görünümünü alır ve duvarı karıştırmadan çeşitli fotoğrafların görüntülenmesine izin verir. Kendi fotoğraf panonuzu nasıl yapacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın.

2. Serbest form gidin. Bu mutfakta, sıkıntılı bir sürgülü kapıda rastgele organize edilmiş bir aile fotoğrafı koleksiyonu sergileniyor. Mutfağın çok daha doğrusal elemanlarını kırmanın yanı sıra, fotoğraflar da nötr bir alana renk enjekte ediyor.

3. Bunları bir ruh hali tahtasına karıştırın. Bu mutfakta, ev yapımı bir doğum günü kartı ve renkli bir sanat koleksiyonu da dahil olmak üzere diğer eğlenceli parçalar arasında birkaç favori çıtçıt karıştırılır. Bir ruh hali tahtası, en sevdikleri çizimlerden bazılarını fotoğraflarla birlikte asabilen çocuklar için özellikle eğlenceli bir seçenek olabilir.

4. Gelişen bir sanat galerisi oluşturun. Bu minimalist yatak odasında, duvara sıkışmış fotoğraflar ilgi katar ve daha yeni enstantanelerle kolayca değiştirilebilir. Boya kaplamasının hasar görmemesi için Japon yıkama bandı kullanın.

5. Siyah beyaz bir galeri duvarı inşa edin. Bu, alanınıza tekdüzelik ve zarafet havası verir. Bu bodrum katında, farklı boyut ve kalınlıktaki çerçeveler, tasarımı ezmeden yetenek katar. Bu fotoğrafları, masa veya çalışma alanı gibi evin işlevsel bir alanında görüntülemek, alanın kişiselleştirilmesine yardımcı olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *