Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Video: Yeni “Ağustos” Akıllı Kilit

Video: Yeni “Ağustos” Akıllı Kilit

Ağustos akıllı kilidi dün her Things D Konferansı’nda duyuruldu. Bluetooth özellikli birimin, ABD’de 4. çeyrekte 199 $ ‘lık giriş fiyatıyla nakliye başlaması planlanıyor.

Yapımcılar, yaklaşık 10 dakika içinde neredeyse mevcut tüm sürgülere uyduğuna söz veriyor ve herkesin akıllı telefonuna sanal bir anahtar göndermenize izin veriyor. Aşağıdaki videoya göz atın…

Bugün D: All Things Digital Conference, ünlü tasarımcı Yves Behar ve teknoloji girişimcisi Jason Johnson Ağustos ve amiral gemisi ürünü August Smart Lock’u başlattı. Akıllı kilit, yaşamı kolaylaştıran ve fiziksel ortamların kullanıcı davranışına sorunsuz bir şekilde yanıt vermesine izin veren bir şirket üretimi ürünleri olan Ağustos ayındaki ilk üründür. Ev için sezgisel yeni kilit ve erişim sistemi, hayatı kolay ve daha rahat hale getiren sanal bir kapıcıdır.

Bluetooth® düşük enerjili (BLE) etkin kilitleme mekanizması ve zarif ve sezgisel bir mobil uygulama aracılığıyla Ağustos, evinize erişmeyi seçtiğiniz herkese sanal bir anahtar göndermenize izin verir. Ağustos mevcut sürgülerinize güçlendirilir ve on dakikadan daha kısa bir sürede yüklenir. Finansal kurumlar tarafından çevrimiçi bankacılık için kullanılan aynı güvenli iletişim teknolojisine dayanır ve yalnızca istenen bireyin mülkünüze belirli bir süre için erişimini sağlar. Ev sahibi veya konuk kapıya geldiğinde, Ağustos otomatik birleşimi açar ve sizi eller serbest bırakır.

Uygulamanın Gönderme Kitabı işlevi ile August, sahiplerin ve konukların kendilerini daha fazla hissetmelerini sağlamak için sahiplerin fotoğrafları, hikayeleri ve yorumları paylaşabilecekleri özel ve güvenli bir sosyal ağ sunar. Kilitin kendisi en yüksek kaliteli malzemelerle hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Tasarım detayları dokunulma ekler ve akıllı kilidin durumu ve pil ömrü hakkında görsel ipuçları sağlarken, farklı renklerin küçük, dairesel tasarımı ve mevcudiyeti, kilidi herhangi bir ev dekoruna sığdırır.

“Bugün, ses sistemlerimiz gibi ev yaşamının bazı kısımlarının karmaşıklığı ile diğerlerinde sürekli sürtünme – güvenlik gibi bir tutarsızlık var. August Smart Lock, kurulumu ve kullanımı kolay olan erişim kontrolü için daha basit, daha güvenli ve daha sosyal bir sistemdir ”dedi.

August kurucu ortağı ve tasarımcı Yves Behar, “Ağustos sizi rahatlatan teknoloji ile ilgili” dedi. “Elbette ve güvenilir olan Ağustos, kullanıcılar ve konuklar için buna bağlı olan eksiksiz, güvenli ve çekici bir sistemdir.”

Ağustos.com: Daha akıllı ev güvenlik makaleleri

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *