Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Apple TV V3.0 Güncellemesi

Apple TV V3.0 Güncellemesi

TotalApps.net’teki kişiler, Apple TV V3.0 yazılımının dün gece yayınlanmasının incelemesiyle hızlı bir şekilde işaretleniyor.

“Ücretsiz yazılım yükseltmesi, favori içeriğinizi daha basit ve daha hızlı gezmeyi yapan ve isteğe bağlı HD hareketli film kiralama ve satın alımlarının, HD TV şovlarından, müzik ve podcast’lerin en büyük seçiminin tadını çıkaran yeniden tasarlanmış bir ana menüye sahiptir. TV’nizde.

Artık Apple TV’nizle sansasyonel tam ekranda iTunes Extras ve iTunes LP’den zevk alabilir ve ev sinema sisteminiz aracılığıyla dahi karışımları ve internet radyosunu dinleyebilirsiniz.

Apple’ın İnternet Hizmetleri başkan yardımcısı Eddy Cue, “Apple TV için yeni yazılım, en sevdiğiniz içeriğe anında erişim sağlayan daha basit ve daha hızlı bir arayüze sahip” dedi. “ITunes’tan HD Motion Pictures ve HD TV şovları Apple TV müşterileri ile büyük bir hit oldu ve Apple TV 3.0 ile iTunes ekstraları, dahi karışımları ve internet radyosu da dahil olmak üzere harika yeni özellikler alıyorlar.”

Apple TV’deki yeniden tasarlanan ana menü, en sevdiğiniz içeriğe anında erişmenizi sağlar. Yakın zamanda kiralanan veya satın alınan filmlerin yanı sıra TV şovları, müzik, podcast, fotoğraf ve YouTube gibi diğer içerikler doğrudan yeni ana menüden kolayca erişilebilir.

Apple TV: TotalApps.net adresinden tam incelemenin tamamını okuyun

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *