Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Kağıtsız ile sonraki seviyeye için My tatil selam olsun alarak yayınlamak

Kağıtsız ile sonraki seviyeye için My tatil selam olsun alarak yayınlamak

Ben Devletleri’nde ikamet zaman zaman tatil kartlarını gönderdi. Ailemin son derece uzun bir liste vardı büyürken çok büyük bir teklif oldu. Bunlar aynı şekilde Karayipler’de bizim ev halkına el yazısıyla harfleri içine olacaktır. Ben alıyorum kartlarının yanı sıra gönderme sevdim. Bu gerçekten İtalya’ya transfer devam edileceği ümit özel oldu.

O zamanlar çok saf idi. Çok saf!

İtalyan posta sistemi en verimli olmadığını duydum. Ancak, ben vb Mart, Nisan, veya tüm Noel kartları almak için şaşırdı. Her ihtimale karşı Kasım ayında kartlarımı gönderilecek. O, önemli değildi yarım kartlarım tatil üzerindeydi uzun süre sonra ortaya ederim.

Sonra maliyeti yoktur. Bu abd veya Karayipler’e tek pulu için iki Euro / iki dolar yanı sıra otuz beş sent var. Bu zamanında gelmedi veya kayboldu kartlara maliyetler para rahatsız edici oldu.

Hollywood dostlarımla bir hayli davetler, duyurular yanı sıra kartlar için kullanmaktadır. Ben şahsen ancak almıştı Ne hayrandı marka kullanılmıştır hiç. Ben bir hardcore sabit hayranı bir kişi olarak bu belirtmektedirler. Ben müşterilerinin web sitesini kullanan yaklaşık düşünme olurdu Anagram İnteraktif bana sorulduğunda, kendim için denemek için heyecanlıydı.

Kağıtsız Post’un web kullanımı son derece basittir. Merhaba, kimse daha vergi iadesi formu doldurarak daha zorlu olan deşifre web sitelerine zamanı vardır. seçmek için kartların geniş bir yelpazede var. Kartların bir kaç yanı kartlar biraz ekstra maliyet için kişiselleştirilebilir olarak özgürdür. Kağıtsız bir in-house tarzı takımı sahip olmanın yanı sıra (favorilerimden birkaç dahil) tasarımcıların bir numara ile birlikte çalışmıştır yayımlamak.

çok seçenek ile bunu bir karar vermek için ezici olacağını inanırdım. Hayır, renkli, tasarımcı, kart şekli, tebrik, vb Aşağıda evimde bir sızıntı sayesinde sahip değilim karışık içki kutlama için benim alır birkaçıdır (uzun hikaye ile seçiminizi daraltmak yardımcı olmak için filtreler bulunmaktadır ).

Kelly Wearstler
Şeker Kağıt
Tüfek Kağıt A.Ş.
Jonathan Adler
Kelly Wearstler
Şeker Kağıt
Kate Spade
kağıtsız Mesaj
Kate Spade
kağıtsız Mesaj
İşte tatil kartları için benim alır birkaçı:

Tüfek Kağıt A.Ş.
Kelly Wearstler
Jonathan Adler
kağıtsız Mesaj
kağıtsız Mesaj
kağıtsız Mesaj
kağıtsız Mesaj
kağıtsız Mesaj
Sn Boddington Studio
kağıtsız Mesaj
Sen aynı şekilde bir karta, kendi fotoğrafınızı veya fotoğraf ekleme seçeneği vardır:

Tinsel Yazılı
Kağıtsız müşterilerine bir çok soru aldıktan sonra 2012 yılında hem dijital hem de kağıt versiyonlarını satmaya başladı yayınlarlar. Özellikle düğün Davetiyeler gönderilirken bu istemciler için parlak bir fikir. Bunlar akraba veya kağıt davetleri tercih ev arkadaşları olabilir.

Kağıtsız genç kurucuları yayımlamak işte bu remove kartlarının tarzı yanı sıra genel olarak siteye inanılan fantastik bir teklif getirdik. Onlar fonksiyonu olduğu gibi güzellik entegre ettik. Son derece etkiledi.

Not: Ben Anagram Interactive ile ortaklaşa değerlendirmeye bu ürünü temin ettik. Ben Anagram Interactive veya Kağıtsız mesaj etkisinde hiçbir yöntemde olduğu gibi bütün görüşler sıra kendi muaftır.

Bunu Paylaş:
Pinterest
Facebook
Twitter
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

On yıl geri Roma, İtalyaAnril 4, 2018in “agd” a transfer oldum
Roma’da Yaşam – Ben FerragostoAugust 11 için hazırlanan am bu sefer, 2015In “AGD”
Arrivederci 2020! 31 Aralık 2020In “AGD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *