Z-Wave House, Qees Keying Kolye

ile Yönetin QEES’teki Danimarka Boffins, Z-Wave kablosuz sistemini kullanan iki yeni ürün yayınladı. Qees-Ring Keying Kolye 4 programlanabilir düğme ve yaklaşık 400 feet verimli bir çeşitlilik vardır. Evde ayrılırken veya görünürken ışık, garaj kapıları, panjurlar veya termostatlar vb. Basit yönetimi için en iyisi.

“Uzaktan Yönet Sistemi ve Z-Wave Innovation’a dayalı duvar anahtarı, aydınlatma, ısıtma ve House Networks’te yönetilmesine çok daha fazla izin veriyor-Kopenhag-Danimarka Şirketi QEES, Z’ye dayalı yeni bir uzaktan yönetme sistemi oluşturdu -Kablosuz teknolojiyi sallayın. Bu, örneğin ışıklar, dimmerler, panjurlar ve termostatlar dahil olmak üzere bir dizi aletin basit bir şekilde çalışmasına izin verir. Sistem, özel olarak bir anahtarlık kolye olarak oluşturulmuştur ve bir cebin içine hızlı bir şekilde sığar, bu da evi veya düzden ayrılırken veya terk ederken ışıkları ve termostatları kontrol etmek için taşınabilir, pratik bir araç haline getirir. Ayrıca, yeni QEES duvar anahtarı aynı yönetimi gerçekleştirir ve aynı şekilde Z-Wave kablosuz protokolünü kullanır, böylece kablolama gereksinimi olmadan hızlı bir şekilde takılabilir.

QEES Keying kolye, bir ev ağındaki tüm Z-Wave uyumlu cihazları ele almayı mümkün kılar. Bunlar, dört farklı program grubunun toplamına tahsis edilebilir, böylece bireyin gadget’ları bir grup olarak veya belirli bir senaryonun bir parçası olarak bireysel olarak yönetmesini mümkün kılar. Örneğin, evden ayrılırken, birey şu anda bekleme modundaki tüm gadget’ların tek bir düğmeye basarak kapatıldığından emin olabilir. Garaj kapıları benzer şekilde ağa bağlanabilir ve anahtarlık kolyesini kullanan bir aracın içinden çalıştırılabilir. Uzaktan yönetici sisteminin 400ft kadar çalışma çeşidi vardır.

Akıllı Ev Ağı için Qees Duvar Anahtarı-Aynı performans, QEES Z-Wave uyumlu duvar anahtarını ev ağlarına entegre etmek için de kullanılır. Anahtar, pille çalışan ve sonuç olarak elektrik kablolama gereksinimi olmadan herhangi bir yere monte edilebilir. Bu nedenle Z-Wave kablosuz sistemi, mobilyaların yeniden düzenlenmesi veya restorasyon çalışması sonucu olsun, mevcut elektrik konfigürasyonlarının odalardaki yeni taleplere hızlı bir şekilde uyarlanmasını sağlar. Yeni kablo kabloları kurmak için satın almak için açık duvarları ödüllendirme, sonuç olarak geçmişte kaldı. QEE’lerden gelen Z-Wave uyumlu anahtarlar, gerektiğinde tam olarak ihtiyaç duydukları yere hızlı bir şekilde kurulabilir ve gerektiğinde hızla bir kez daha elimine edilebilir.

Elektromanyetik duman olmadan güvenilir kablosuz bağlantı – Standart kablosuz sistemler, vericinin yanı sıra alıcı arasında doğrudan bir bağlantı kurar. Sonuç olarak, mobilya gibi duvarlar gibi karşılaştığı her özel zorlukla yavaş yavaş zayıflar. En kötü durumda, sinyal gerçekten kesintiye uğradı. Buna karşılık, Z-Wave inovasyonu iki yönlü bir kablosuz sistemin kullanılmasını içerir. Başka bir deyişle, her özel işlevin yürütülmesini doğrulamak için otomatik yorumlar verilir. Sistem, kısa çeşitli kablosuz iletişim için ayrılmış 868.42 MHz frekansını kullanır. Bu nedenle sinyalleri çok daha uzun vadede ileten cihazlardan gelen parazitten kaçınılır. QEES uzaktan yönetme sistemi ile, bir düğmeye basarak mevcut anahtar koşulunu belirlemek mümkündür. Elektromanyetik duman veya potansiyel olarak zararlı diğer radyasyon, z-dalgası ürünleri sadece bir eyleme gerçekten ihtiyaç duyulduğunda ve sinyallerin gücü son derece düşük (1 MW) ve sonuç olarak önemsiz olduğu gibi önlenir. ” – homeestore.com & zwave4u.com’dan sunulmuştur

Daha fazla Z-Wave Makaleleri: www.qees.eu: www.z-wave.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *