Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Bir evin gizli kaldırım cazibesini

Bir evin gizli kaldırım cazibesini

S. Yoğun çalılarda yer alan açık gri bir ön kapılı beyaz bir fıçı tahtası bungalovudur. İki barışçıl yerleşim caddesinin köşesindeyiz – bir sokaktan yuvarlak araba yoluna giriyorsunuz ve diğer taraftan çıkıyorsunuz; Araba yolundan ön adımlara kadar bir kıvrımlı yol var. Evi çok daha fazla varoluş ve cazibe temyiz etmek için bize bazı resim ve peyzaj ipuçları sunabilir misiniz?

A. Ağaçlara güvenli bir şekilde sarılmış büyüleyici eviniz zaten tonlarca kaldırım çekiciliği var! Ancak, bazı değişiklikler veya eklemeler yapma havasındaysanız, burada birkaç öneri vardır. Araba yolunu açık gri parke taşları veya bayrak taşı ile döşemeyi düşünebilirsiniz. Aynı şekilde, aynı taşları kullanarak araba yolundan eve süpürme yolları üretebilir ve ön sundurmaya yaklaştıkça konik olmasını sağlar. Gayri resmi bir İngiliz bahçesinin yumuşak etkisi için, taşlar arasında Alyssum (yıllık yaklaşık 4 inç yüksekliğe kadar büyüyen yıllık bir bitki) gibi bazı küçük beyaz çiçekler dikin. Bu görünüm tamamen evinizin yazlık güzelliğine uygundur. Aynı şekilde, araba yolunun yanı sıra yeni yolu, sürünen kekik, küçük, koyu çevre dostu aromatik yaprakları olan çok yıllık bir bitki ve yaz başında çiçek açan mor çiçekleri sıralayabilirsiniz. Bu bitkilerin her ikisi de tohumdan hızlı bir şekilde yetiştirilir.

Ön kapıya gelince, açık griden çok daha dikkat çekici bir gölgede boyamayı deneyin. Burgundy veya erik, ilkbahardaki yeşilliklerle ve yaz mevsiminin yanı sıra sonbaharda aynı yeşilliklerin değişen renkleriyle harmanlanacaktır. Benjamin Moore’un Hodley Red HC-65 mükemmel bir seçim. Aynı şekilde kapıyı, ağaçların bolluğuna ve evin küçümsenmesine uyan yumuşak bir heather yeşili boyayabilirsiniz. Benjamin Moore’un Spring Meadow 486’yı düşünün. Bunun ötesinde, bir şeyi değiştirmezdik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *