Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Video: Stringify IFTTT Bulutta Alternatif Akıllı Ev Denetleyicisi

Video: Stringify IFTTT Bulutta Alternatif Akıllı Ev Denetleyicisi

Şimdiye kadar IFTTT’yi duydu, ancak muhtemelen Stringify değil.

Stringify, bulutta çok aşamalı bir mantık denetleyicisi sunar ve Nest, Philips Hue, Ring, Amazon Alexa, Honeywell, Insteon, Lifx, Netgear ve Google dahil olmak üzere 500’den fazla ürün ve hizmetle çalışır.

Yakın zamana kadar bir IFTTT tarifi bir olayın bir yanıt vermesine izin verdi. Stringify’ın sürümü (“akış” olarak adlandırılır) karmaşık bir makroda çok sayıda reaksiyonu ateşleyebilir.

IFTTT, ‘tariflerini’ geçen Kasım ayında yeni ‘uygulamalar’ ile değiştirirken, hala bir dereceye kadar yakalama oynuyor. Bununla birlikte, tüm kurulumun iOS uygulaması aracılığıyla tamamlanması gereken Stringify’ın aksine bir web sürümü sunma avantajına sahiptir (önümüzdeki birkaç hafta içinde bir Android Open Beta).

Şu anda IFTTT’nin desteklendiği çok daha güçlü donanım ve hizmetlerle kullanmak muhtemelen daha kolaydır, ancak Stringify çok daha güçlüdür, ancak kullanımı kolay değildir. Bulutta hangi denetleyiciyi seçtiniz? Aşağıdaki videolara göz atın.

Stringify.com: ifttt.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *