Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Üretim mühendisi olarak uzun yıllar çalıştıktan sonra bir bükülme

Üretim mühendisi olarak uzun yıllar çalıştıktan sonra bir bükülme

ile eko ısıtma sistemleri olan Patrick Littlehales kendi eko ısıtma sistemlerini oluşturmaya başladı.

Oluşturduğu enstalasyonların çoğunu ve son on yılda kurulmuş olan birçok kurulumun, Meclis Sahibine yıllık geliri geri döndüren ‘sıfır maliyet’ sistemleri olarak belirlediğini ilan etti.

Kompulsif bir mucit olan kurulumlarını, normalde onları ısıtma teknolojisinin son kenarına koyan bir ‘orijinal bükülme’ olarak entegre olarak açıklıyor.

İşlerinin çoğu, çağdaş bağlamda mantıklı olmayan eski sistemlere bakmayı ve “çalıştırılacak çok şey” de dahil olmak üzere.

Patrick’in zamanı şimdi danışmanlık ile ele geçirildi ve ‘uygun şekilde belirtilen’ tankların yanı sıra sobalar, Avrupa’dan delegelerle öne çıkan ısıtma seminerleri ile birlikte ana mesleği.

Ondan bu sistemleri temel aldığı ısıtma yaklaşımını tanımlamasını istedik…

Sıcak bir pompa ve bazı p.v. Güneş panelleri, sıcak suların yanı sıra çok fazla veya daha az su sağlayabilir.

Fiyatlar düşmeye devam ediyor ve şimdi parayı şebekeden çıkarmak için ödünç almayı ödüyor. Bu çok daha zorlayıcı hale geldikçe, ızgara büyük ölçüde ücretsiz olacaktır. Karışımdaki yenilenebilir enerjilerin oranı, programın yanı sıra yeni nükleer santrallerin tamamlanmadan önce gereksiz olacaktır.

Önümüzdeki heyecan verici zamanlar, ancak sıcak pompalar zor şeyler (düşük sıcaklık, yüksek akış hızları) ve özellikle diğer kaynakları entegre etmek istiyorsak, ısıtma fikirlerimizdeki sıfırlama düğmesine basma gereksinimimizdir.

Enerji depolama ve yumuşatma, bir çift su tankı ile de ucuz ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bir depolama deposunun yanı sıra bir depolama tankının kullanılması, örneğin yurtiçi sıcak su için iki aşamalı bir ısıtma, yüksek sıcaklıklarda korunan yerli sıcak su, fazla enerji aşırı tesisatı, güneş paneli etkinliği de yeni bir seviye, basit kaynak açar, basit kaynaklar açar Sıcak pompa ile tanklar arasında ve çok daha fazlası.

Orijinal bükülme ısıtma sistemi, sadece sıcak pompalar için değil, aynı zamanda ev otomasyonuna son derece uygundur, bu yüzden ne istediğinizi görmüyorsanız değişiklikler için telefon görüşmesi zamanıdır.

Orijinaltwist.com adresinden çok daha fazlasını okuyun

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1

Eco-Lay Forthy 100 Watt 12V Güneş Panelleri Seti + 20A Ücretli 12 Volt Pil Sistemi için 20A Ücret Denetleyicisi

576 Yorum

£ 135.99

Amazon’a Git

2

Eko değerli 100W güneş paneli şebeke dışı sistem: 100W 12V Monokristalin Güneş Paneli 20A …

354 yorum

£ 129.99

Amazon’a Git

3

Güneş paneli set 100 watt 12 volt monokristalin kapalı ızgara sistemi RV tekne + 20A 12V/24V LCD …

485 yorum

£ 139.99Amazon’a Git

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest7
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *