Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Video: Stringify IFTTT Alternatif Akıllı Ev Denetleyicisi Bulutta

Video: Stringify IFTTT Alternatif Akıllı Ev Denetleyicisi Bulutta

Çoğu insan IFTTT’yi şimdiye kadar duydu, ancak belki de Stringify değil.

Stringify, bulutta çok aşamalı bir mantık denetleyicisi sağlar ve Nest, Philips Hue, Ring, Amazon Alexa, Honeywell, Insteon, LIFX, Netgear ve Google dahil olmak üzere 500’den fazla ürün ve hizmetle çalışır.

Yakın zamana kadar bir IFTTT tarifi bir olayın bir yanıtı tetiklemesine izin verdi. Stringify’ın sürümü (“akış” olarak adlandırılır) karmaşık bir makroda çok sayıda yanıt verebilir.

IFTTT, ‘tariflerini’ geçen Kasım ayında yeni ‘uygulamalar’ ile değiştirirken, hala bir dereceye kadar yakalama oynuyor. Bununla birlikte, tüm kurulumun iOS uygulaması aracılığıyla tamamlanması gereken Stringify’ın aksine bir web sürümü sunma avantajına sahiptir (önümüzdeki birkaç hafta içinde bir Android Open Beta).

Şu anda IFTTT’nin daha fazla donanım ve hizmet desteği ile kullanımı daha kolay, Stringify daha güçlü ancak kullanımı o kadar kolay değil. Bulutta hangi denetleyiciyi seçtiniz? Aşağıdaki videolara göz atın.

Stringify.com: ifttt.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *