Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Bir tasarımcıya sorun: Çamaşır Uzay Tasarımı

Bir tasarımcıya sorun: Çamaşır Uzay Tasarımı

S. Çamaşır alanım beni deli ediyor! Aynı zamanda sıkışık olmanın yanı sıra, katlama ve ütülemenin yanı sıra çok daha fazla alan gereksinim. Yan kapıyı asla kullanmıyoruz, bu yüzden kurutucuyu olduğu yerde bırakacağımın yanı sıra yıkayıcıyı yanındaki ve her ikisi de bir tezgahla üstleneceğine inandım, sonra tüm duvar boyunca yeni dolaplar kurdum. Aynı şekilde paslanmaz çelik bir lavabo isterdim.

– R.C., e -posta yoluyla (kendi sorunuzu göndermek için bir Designer ™ sayfamıza bakın.)

A. Çamaşır alanınız kesinlikle rahatsız edici bir alan! Tasarımı çok daha verimli hale getirmek için, yan kapıyı ortadan kaldırmanız gerektiğine inanıyorum (belediye bina departmanınızla bu bina kodlarına müdahale etmediğini denetledikten sonra) ve doğal ışığa izin vermek için bir pencere kurmanız gerektiğine inanıyorum.

Alanı tazelemek için, duvarlarınızı Pratt & Lambert’in Kopenhag (üstte gösterilmiştir) gibi büyüleyici bir açık mavi boyayın ve ayrıca Ciot’tan honlanmış kireçtaşı zemin karolarını (üstte gösterilmiştir) kurun. Bölgeniz küçük, bu yüzden çok fazla gereksinim olmayacak.

Ben büyük bir simetri hayranıyım, bu yüzden mevcut kurutucunuzu ön yükleme yıkayıcısına uygun bir ön yükleyici ile değiştirmenizi öneririm. Ardından, eskinizin olduğu yeni kurutucunun yanı sıra yıkayıcıyı aralarında bir lavabo (üstte kat planına bakın) ve her birinde bir sayaç uzunluğu ile karşı köşeye koyun. Bu sayaçı bölse de, güçlü görsel etki sağlayacaktır. Eğer engellenmemiş bir tezgahtan hoşlanıyorsanız, motivasyon çekimimizde olduğu gibi kurutucunun yanındaki yıkayıcıyı ve köşedeki lavaboyu konumlandırın.

Cihazlarınıza uyacak şekilde paslanmaz çelik yerine beyaz bir dökme demir lavabo düşünürdüm. Kohler tarafından tandem yardımcı lavabo (gösterilen) alanınız için en iyisidir; Küçük çamaşır partilerini tedavi etmek için bir ıslatma tavasının yanı sıra spot temizleme için bir tepsi içerir.

Üst dolaplar odayı kalabalıklaştırabilir, ancak açık raflar işleri havadar tutacaktır. Pencerenin her iki tarafındaki bir çift IKEA’nın Ekby Järpen/Ekby Valter duvar rafları (üstte gösterilmiştir) size çok fazla depolama sağlayacaktır ve siyah yüzey yeni çakmak elemanlarıyla kontrast oluşturacaktır. IKEA’nın dokusal Byholma sepetleri (üstte gösterilmiştir) raflarda zarif bir depolama sağlayacaktır.

Son olarak, Dash & Albert’ten Sancak (gösterilen) gibi çizgili bir koşucu, yeni duvar renginizi tamamlayacak ve desen vuracaktı.

Bir tasarımcı yanıtını çok daha fazla gör. Ayrıca, ASK A Designer ™ sayfamızdan talimatlarla kendi sorunuzu gönderin.

1. Boya, Kopenhag (24-6), Pratt & Lambert. 2. Tandem yardımcı lavabo, Kohler. 3. Sancak koşucusu, Dash & Albert. 4. Ekby Järpen/Ekby Valter Duvar Rafı, Ikea. 5. Honlanmış kireçtaşı karoları, Ciot. 6. Byholma Basket, Ikea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *