Crestron TPS-6X Beyaz Gelen

Haziran ayında Crestron’dan muhteşem yeni TPS-6X Touchpanel hakkında rapor verdik. Şimdi işletme, Aralık ayında gelen 5.7 ″ aktif matris renk dokunmatik ekranının yeni bir beyaz versiyonunu açıkladı.

“Crestron’un şimdiye kadar Pürüzsüz Black’te sunulan devrim niteliğindeki yeni TPS-6X Touchpanel, yakında Great White’da sunulacak! Hız, stil ve aşırı çok yönlülük için tasarlanan TPS-6X, 21. yüzyıl için TouchPanel stilini yeniden tanımlıyor. Yüksek uç estetik, ergonomik tarzında bol miktarda-parlak, güzel renkli dokunmatik ekrandan ve aydınlatılmış pushbuttons, eğilebilir yerleştirme tabanının çekici konturuna kadar-bu özellikler, TPS-6x’ı konut için yeni dokunmatik hale getirmek için entegre olur çevre.

TPS-6X, özellikleri entegre ederek Crestron evini ve daha önce her türlü uygulama için mükemmel bir çözüm haline getiren dokuz diğer tasarımda keşfedilen performansı entegre ederek kolaylaştırır. Röportaj yapılırken, TPS-6X, tam hareketli video ekranlı kablolu bir Cresnet veya Ethernet bağlantılı bir paneldir ve panelin çözüldüğü zaman, hemen uzun menzilli, yüksek hızlı iki yönlü RF iletişimine sahip bir kablosuz RF gadget’a geçer. 200 feet olarak.

Ana Özellikler:

5.7 ″ Aktif Matris Renkli Dokunmatik Ekran

16-bit Isys Graphics 640 x 480 çözünürlük

Dövülürken tam hareketli video

Yüksek hızlı 2.4 GHz RF kablosuz teknoloji

200 feet RF İç Mekan

TPS-6X, kablolu bir panel olarak çalışırken RF radyosuna bağlı kalır, bu nedenle panel rıhtımdan çıkarıldığında, anında kablosuz moda geçer. TPS-6X, IEEE 802.15.4 içinde çalışır, bu nedenle WiFi’nin herhangi bir zorluğu yaşamamıştır. Sistem, pili korumak için kullanılmadığında uyumak için varsayılan ayarların yanı sıra çok sayıda pil ömrü ve gemiler sağlar (zamanlama ayarlanabilir). TPS-6X, sadece ekrana veya bir düğmeye dokunarak derhal çalışır. – Gecikme zamanı yok; Bağlanmak veya güçlendirmek zorunda değildir.

TPS-6X üzerindeki aydınlatılmış pushtons, ses seviyesi ayarına, kanal seçimine ve ekran menü navigasyonuna hızlı bir şekilde erişim sağlar. Düğme metni, arkadan aydınlatmalı lazer gravürü sayesinde değişken aydınlatma koşullarında hızlı bir şekilde görüntülenebilir. TPS-6X benzer şekilde düğmeler olmadan sunulur.

Daha fazla bilgi için telefon görüşmesi Crestron Direct adresinden +44 (0) 845 873 8787 numaralı telefondan veya işletme web sitesini ziyaret edin: www.crestron.co.uk. ”

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *