Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household LG ST600 SMART TV Yükselticisi – Plex onayladı, 2 hafta içinde 99 £ ‘da iniyor mu?

LG ST600 SMART TV Yükselticisi – Plex onayladı, 2 hafta içinde 99 £ ‘da iniyor mu?

Geçen yıl açıklandığı için LG ST600 TV yükselticisini takip ediyoruz. Bu kıyılardan sadece birkaç hafta uzakta olduğunu ve yaklaşık 99 £ ‘da perakende satış yapacağını duyduğumuz için güncellenmiş bazı haberlerimiz var.

Yine de resmi olarak teyit edilmeyen şey, bunun potansiyel olarak ‘medya bağlantısı’ ekleyerek yılın tercih ettiğimiz flama olacağı – LG Plex için konuşun.

Son birkaç hafta boyunca Plex sitesine olumlu yan ziyaretçiler ön sayfalarında bu ilginç paragrafı keşfetmiş olabilir – “LG Electronics, Plex platform teknolojisini 2011 Netcast ™ Etkin HDTVS ve LG akıllı TV yükselticisine entegre etti.

Ancak bunu onaylamak için hala LG’den kimseyi alamadık. LG, Ocak ayında CES’in TV yükselticisinin Plex’i içermeyeceği bilgileriyle yeni yılımızı şımarttı çünkü çok sayıda “İçinde değil, İçinde Değil” Söylentiler duyduğumuzu hatırlayamıyoruz. Hiçbir şey açıklayamayan Plex adamlarıyla konuştuk, ancak “LG ile çalışmaktan zevk alıyoruz, onlar harika”.

Şimdi iyi şeyler için – LG’ye yakın bir kaynaktan duyduğumuz en son, Plex (Media Link) ürünün ilk sürümüne girmeyecek olsa da, tamamen ücretsiz bir ürün yazılımı güncellemesinde etkinleştirilecek S3 veya muhtemelen daha erken.

Apple TV 2’nin aksine, ST600 birçok kodekleri destekliyor, çok daha fazla prim uygulaması ve sadece AirPlay’i destekleyenler için çok çeşitli cihazlar için DLNA. Ünite, 1080p’yi destekleyen ve yine ATV2’yi gölgede bırakan yeni LG Netcast HD TV aralığına (mağazalardan sadece birkaç hafta uzakta) giren aynı donanım üzerine inşa edilmiştir.

Önümüzdeki haftalarda inceleme örneğimiz üzerinde ellerimizi almayı umuyoruz, ancak inandığımız şey doğruysa, üzerinde plex test etmek için bir süre beklememiz gerekecek. Bu arada, LG’nin ışığı gördüğü ve yakında insanların fantastik pleks dünyasını getirmek için televizyonlarına takmak için ucuz bir fiş n kara kutusuna sahip olacağı haberinden memnun olabiliriz.

LG ST600: www.lg.com: www.plexapp.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip etmelisiniz veya RSS feed’imize abone olmalısınız. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *