Gözden Geçirme: WiFi

ile Tenda 4G680 V2.0 4G LTE yönlendirici, geniş bant kesintisinin düşünceleri sizi ürpermek için yeterlidir. İşte sadece akıl sağlığınızı kurtarabilecek Tenda 4G LTE geniş bant yönlendiricisine bir göz atın.

4G – WiFi

4G680V2.0 N300, Volte (LTE üzerinden ses) ve Tenda durumu olan bir yönlendiricidir ve “135’ten fazla ülkede 300’den fazla mobil/hücresel ağı destekleyecektir”.

3G veya 4G LTE hücresel geniş bant almak ve cihazlarınızın 32 kadar web bağlantısını paylaşmak için kullanabileceğiniz bir WiFi ağına dönüştürmek için tek bir kutuda ihtiyacınız olan her şeydir.

IT ürettiği 2.4GHz 802.11 b/g/n kablosuz LAN, bölgesel hücresel ağınız tarafından desteklenen 300Mbps kadar ve 50Mbps kadar hızla aktarabilir.

Yolunuzun kazıldığı veya başka bir kesinti için bir yedek olmanın yanı sıra, aynı şekilde kısa süreli bir ofis, tatil evleri veya çöp geniş bantlı kırsal evler için ideal olabilir. Hatta onları araçlarında WiFi Hotspot olarak kullanan insanlardan bile kontrol ettim.

Kurmak

Kutuda 4G680V2.0 birim, hızlı kurulum kılavuzu, iki anten 12V/1A güç kaynağı, Ethernet kablosu televizyonu ve RJ11 telefon kablosu bulunur.

Bir iki dakika içinde sistem önyüklemişti ve WiFi ağına bağlantı verebildim ve internete erişim kazanabildim.

Kurulumumuz gerçekten reklamı yapılan ‘sıfır yapılandırma’ kadar yaşadı. Sadece kutudan çıkardım, bu üç veri sim’den birini sistemin altına yerleştirdim (herhangi bir ağ türü için kilitlendi) ve açıldım.

Mobil uygulama aracılığıyla, aşırı ücretleri önlemek için hücresel ağın hemen bağlantısını kesecek maksimum aylık veri kullanım sınırı ayarlayabilirsiniz.

İki gizli iç anten Wi-Fi ile ilgilenirken, dış iki kişi 3G / 4G içindir. Sistem çıkarılabilir hücresel antenlere (SMA konektörleri) sahip olduğundan, sinyal gücünüzü gerçekten en üst düzeye çıkarmak için bunlar gibi yüksek edinilmiş bir anten için veya hatta bir dış anten için bunları değiştirmeyi seçmelisiniz.

SIM’iniz desteklediği sürece (yalnızca veri değil) aynı zamanda aynı zamanda telefon görüşmelerini arkadaki RJ11 telefon bağlantı noktasına rutin bir telefon takarak da yapabilirsiniz. WiFi veri ağını aynı anda kullanmanın yanı sıra telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Yönlendiriciyi bir tarayıcı (varsayılan 192.168.0.1 admin: admin) veya telnet üzerinden kullanabilirsiniz. Yönlendiricinin herhangi bir türde bağlantı noktası yönlendirmesini etkinleştirmediğine işaret etmeye değer olmasına rağmen DHCP (veya olmasın) sunabilir.

WAN bağlantı noktası, WiFi için olduğu gibi sistemi kullanarak ve hücresel işlevi bir yük devretme yedekleme seçeneği haline getirmeye taşımanızı, bunun yerine kablolu geniş bantınızı bağlamanızı sağlar.

Karar

Derecelendirme: 5 üzerinden 4.5.

Bu sistem testlerimizde mükemmeldi. Doğrudan sıfır konfigürasyon ile kutudan çıktı ve 4G hücresel ağdan güvenilir bir WiFi ağını tanıdı. Hiçbir bağlantı noktası yönlendirme yetenekleri için yarım yıldızı bırakıyorum, ancak son derece önerilir.

Amazon’dan temin edilebilir

320 yorum

Tendda 4G680 300Mbps 4G Mobil Wi-Fi Yönlendirici, SIM yuvalı 4G yönlendirici, yapılandırma gerekmez, 2 çıkarılabilir anten, 2 hızlı bağlantı noktası, veri web trafiği izleme, uk fiş

4G SIM Mobil Yönlendirici En son 4G LTE Gelişmiş Ağları ile 4G LTE Ağı ile 32 Gadget ile paylaşabilirsiniz ve 150 Mbps kadar indirme hızından zevk alabilirsiniz ve 50 Mbps Hızı Gönderebilirsiniz
135’ten fazla ülkede SIM kartların uyumluluğunu kullanmak kolay, seçtiğiniz SIM kartı takın ve daha sonra herhangi bir yapılandırma gerekmeden yüksek hızlı web’de zevk almak
LAN/WAN Ports ile 4G Mobil Yönlendirici, 4G bağlantısı alamıyorsanız, çok yönlü kazanç için çok yönlü kazanç için LAN/WAN bağlantı noktasına bir Ethernet Kablosu televizyonu sunmanın yanı sıra çok yönlülük fişini sunar.

Amazon’da Satın Alın

tendakn.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest2
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *