Smart Home Show Today

Smart Home Show bugün Birmingham’daki NEC’de kapılarını açıyor. Gösteri 13 Nisan Pazar gününe kadar devam ediyor ve her gün 10.00’dan 17.00’e kadar açılıyor ve Ulusal Homebuilding & Renovating Show’a bağlı. Her zamanki gibi şovda olacağız ve önümüzdeki hafta inceleme ve videolarımızı yayınlayacağız…

“Yüksek teknoloji yaşamı için-21. yüzyıl evine hoş geldiniz. Burada aydınlatma ruh halini değiştirebilir. Çok odalı elektronik eğlence yepyeni bir boyut kazanır ve bir düğmenin dokunuşu evinizi güven verici bir şekilde güvence altına alır. Bose, Crestron, Denon ve Sonos gibi üst isim ürünlerine sahip olan gösteri, Ulusal Homebuilding & Renovating Show’da NEC’de yer almaktadır.

Ne elde etmek isterseniz, Smart Home Show’daki en son ürünleri bulacaksınız. Bilgilerini paylaşmak için önde gelen endüstri uzmanları ile seçim yapabileceğiniz birçok büyük marka olacak. Gelin ve eviniz için teknoloji dünyasını keşfedin – dijital bir ev artık uygun bir gerçekliktir.

Uzmanlaşmış şirketlerle tanışın:

Çok odalı eğlence

ev Sineması

ses ve görsel bileşenler

aydınlatma sistemleri

iklim kontrol sistemleri

güvenlik sistemi

Telekom/ İnterkom Sistemleri

Dokunma Kontrol Panelleri

Uzaktan Erişim/İzleme

kablosuz, kablolama sistemleri

Dağıtılmış İnternet erişimi

Planlama, danışma, kurulum, yeni teknoloji ve akıllı cihazlar

Ücretsiz Seminer Programı – Ücretsiz Seminer Programı gösteri sırasında gerçekleşir ve bir ev sinemasının nasıl oluşturulacağına dair ipuçlarını almak da dahil olmak üzere dijital evler hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Hi-Fi sistemleriniz. Koltuklar ayrılamaz ve ilk gelen ilk hizmet esasına dayanır. Tam bir seminer programı için buraya tıklayın.

“Spot ışığı” özellik alanı – Akıllı Evler – bilgilerini paylaşmak ve tüm sorularınızı cevaplamak için hazır olacak endüstri uzmanlarından ücretsiz tarafsız tavsiyeler alın. Tasarlamaktan, planlamaya, yüklemeye kadar, bağımsız danışmanlar size eviniz için doğru bir sisteme yardımcı olacaktır. Neden ev planlarınızı getirmiyorsunuz ve akıllı evlerinizin ihtiyaçları için en iyi seçenekleri ve çözümleri tartışmıyorsunuz.

www.homebuildingshow.co.uk

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *