Video: Zipato Z-Wave Siren

Zipato kapalı çok kanallı siren, çok kanallı işlemi ve daha yüksek veri hızlarını (96/40/100kbps) destekleyen yeni Z-Wave 500 serisi çipini kullanır ve altı farklı alarm sesi arasından seçim yapabilirsiniz.

Z-dalga sisteminizin Zipato Z-Wave kapalı çok ses sireni takarak bir problemi ne zaman algıladığını her zaman bilin. Bu yüksek sesli, çok kanallı siren, herhangi bir Z-Wave denetleyicisi ile çalışır ve ağınızda meydana gelen herhangi bir olay için bildirim programı programlamanıza olanak tanır. Altı farklı alarm sesinden seçim yaparak olayları bile ayırt edebilirsiniz: kapı zil, kol/silahsızlandırma “bi bi” sesi, davetsiz misafir alarmı, ambulans sesi, polis otomobil sesi, yangın alarmı. Z dalgası iç mekan çoklu sesli siren, bir elektrik kutusunda duvar montajı için geliştirilmiştir ve 5VDC güç kaynağından güç almak için bir DC krikosuna sahiptir.

Güç kaynağı kabloları, isteğe bağlı bir yedek pili destekleyen sirenin arkasına kolayca gizlenebilir. Elektrik kesintisi durumunda, siren otomatik olarak güç için pile geçecektir. Kurcalama korumasına sahip olan siren, birisi duvardan çıkarmaya çalışırsa bir alarm verir. Özellikler: Tüm sesler için yüksek sesle hacim (110dB). Geniş uyumluluk için “Z-Wave Plus” sertifikalı. Yerleşik kurcalama ve aşırı deşarj koruması.

Zipato sireni Amazon’dan edinilebilir.

11 yorum

Zipato ph-pse02.eu Çoklu bağlı kapalı siren, z-dalga
Üreticiye bakılmaksızın, Z-Wavenetworks/Denetleyiciler çeşitliliği ile çalışan kapalı çok kanallı siren
Yeni Z-Wave 500 Serisi Chip, çok kanallı çalışmayı destekler ve daha yüksek veri oranlarını (96/40/100kbps) destekler
Güç Adaptörü veya Li-Ion Pil Gücü 24 saat boyunca pil ömrü, şarj edilebilir

Amazon’da Satın Alın

Zipato.com: Daha fazla Z-Wave Posts

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *