Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Otomatik House 2.0 – # 27 Bizim Quooker Kaynar Su musluğumuz

Otomatik House 2.0 – # 27 Bizim Quooker Kaynar Su musluğumuz

Mutfak alanımız için baştan beri gözümüze sahip olduğumuz şeylerden biri kaynar bir su musluğuydu.

Patentli kaynama

QUOKEER, zihnin yanı sıra, işin yanı sıra, gerçek 100 ° C kaynar suyu dağıtan dokunuşlar yaratabilecek tek şey olduğunu gösteren bir patenti yapan ilk isimdir.

Çağdaş mutfağımızın geri kalanı için fantastik bir maçın yanı sıra stilden hoşlandıkça QUOKEER kombinasyonu meydanını (3FSRVS) seçtik. Biz de biz de bize fantastik tatma içme suyu sağlamak için isteğe bağlı soğuk su filtresi (CWF) eklendi.

Uydurma

Musluk, PRO3’ü, 42 CMS yüksek ve lavabonun altına monte edilmiş olan 15 cm silindirli bir 3 litrelik paslanmaz çelik depolama tankı içerir. Tipik tesisatın yanı sıra, 13 amp güç soketi gereksinimi.

Hızlı bir şekilde mevcut bir mutfak alanına retro tutturuldu, yanı sıra DIY akıllısınız, o zaman kendiniz biçiminde olabilirsiniz (bu kurulum videolarını inceleyin). Eğer ‘raflar koymaya’ olduğum için harikaysanız, o zaman ne yaptıklarını anlayan birini alırsınız.

Ek olarak, yeni ‘küp’ eklentisi de bağbozumu yapabilirsiniz. Bu, soğutulmuş ışıltılı ve hala su dağıtma kabiliyetini ekleyen sayaç sisteminin altında.

Kullanımda

Su filtresi monte edilmiş, içme suyuna tek bir itme ve sırayla erişim kazanın …

Tek bir bastırmanın yanı sıra, nişanlandığında, musluk sesi mavi olanı yanacak. Su, su zevklerinin yanı sıra daha iyi kokarın olmasını sağlayan aktif bir karbon filtre ile geçer.

Kaynar suya girmek için, yayı yüklü tırtıllı tekerleği iki kez bastırmak için gereklidir, o zaman saat yönünde çevirin.

Bu fonksiyon, çocukları risksiz tutar ve yakında kullanan yetişkinler için ikinci doğa haline gelir. Su, haşlanma tehlikesini azaltan havalandırıcı bir akışta dağıtılır, yanlışlıkla onunla temasa geçmeniz gerekir.

Yemekleri yıkamak için sıcak suda beklemek ya da yiyecek hazırlamak için musluğu çalıştırmak zorunda kalmayacaksınız. Sıcak bir içecek yapmak, beş dakikalık bir su ısıtıcısından bir su ısıtıcısının derhal memnuniyetine kaynatılmasını sağlar.

Borusun kendisi de çift tenlidir ve bu yalıtım, kaynar su koşarken bile kendinizi bu konuda tutmayacağınızı gösterir.

Işık sesi kırmızı olurken, kaynar su kullanırken aynı zamanda, su sıcak tutmak için sistem enerji kullandığında aydınlattığını görün.

İşletme maliyetleri

Bununla başa çıkalım, bunun gibi bir şey alamazsın, paradan tasarruf etmek için, hepsinden sonra üst düzey bir ürün. Bununla birlikte, aynı zamanda, 7/24 kaynatın üzerinde 5 pint sudaki depolama tankının bu depolama tankını saklamak için sizi bir kolun yanı sıra bir kolun yanı sıra bir kolunu gidermediğini anlamak istiyorsunuz.

Neyse ki olmaz. QUOKEER, suyu 110 ° C’de saklamak için patentli bir vakum yalıtımlı kabı kullanır. Aynı şekilde, kaynamayı önleyen baskı altında tutulur, bu da daha verimli hale getirir.

QUOKEER’ın patentli vakum depolama tankı, suyun 110 derece baskı altında tutulmasını sağlar. Bu yenilik, suyu çok fazla enerji kullanmaya gerek kalmadan sıcak tutar. Elektrikle çalışan bir şişe olarak, hiçbir enerjinin kaçamaz. Su sadece musluktan çıktığında kaynar – bu nedenle geminin içinde düzenli olarak kaynamıyor.

QUOKEER ETKİNLİK DEĞERLENDİRMESİ Son derece enerjilerinin etkili 1.6KW sistemi, bekleme gücü kullanımı sadece 10W olduğunu gösterir. Bu, su tutulmasının maliyetlerini, her gün yaklaşık 4 ° C’de sıcaklık kadar sıcaklık yapar (şimdiki £ 0.17 / kWh).

Ek verimlilikler, sadece bir su ısıtıcısı ile yaptığımız yöntemi yapmak yerine, yalnızca bir su ısıtıcısı yaptığımız, usulümüzün çoğunluğunu kaynatmaktan ziyade gereken kesin miktarda su kullandığınız gerçeğinden gelir. o cuppa yapmak için. Bu yüzden bu ön harcamayı unutmak, sürekli çalışan maliyetler gerçekten bir su ısıtıcısı kullanmaktan daha az olabilir.

Özetliyor

Musluktan tasarruf etmek için bu zamanın rahatı, burada ödediğinizin yanı sıra mükemmeldir. Sofistike bir tasarıma sahip tek bir terbiyeli, sıcak, soğuk, filtrelenmiş, kaynama suyunun yanı sıra kaynama suyunun yanı sıra kaynama suyunun yanı sıra köpüklü suyun yanı sıra köpüklü su da yapılması seçeneğinin de yüksek kaliteli bir 4-in-1’e dokunun.

Quooker Flex Meydanı, otomatik evdeki her gün çok fazla zaman kullanılmaktadır. Parlak.

Amazon’dan temin edilebilir

Projeye uymak için olanımızı kontrol etmeyi unutmayın, otomatik ev 2.0 blog makalelerinin geri kalanını kontrol etmenin yanı sıra, kendi yapımımızda kullandığımız tüm ürünlere olan bağlantıları keşfetti.

BESTSELLER No. 1

5 yorumQuooker kombinasyonu Square Chrome Pro3vaq Kaynar Su Musluğu, 3 litrelik tank, gerçekten de

Hemen 100 derece kaynar su, soğuk ve sıcak su ile birlikte tek musluk türü.
3 litrelik bir depolama tankı ile birlikte ve cilalı kromda tamamlanmıştır.
Eşsiz bir şekilde su vakumunda suyu kaynatır ve suda büyük tasarruf sağlayan enerji ve enerji.

£ 1.150.00

Amazon’a Git

www.quooker.co.uk

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest6
E-posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *