Tasarımcı Mutfak Alanı

Benim gibiyseniz, büyük olasılıkla kendinizi stil motivasyonu için avladığınızı ve büyük bütçeleri temsil eden büyük göz şekerleri bulmayı keşfedersiniz. Dürüst olmak gerekirse, benimki gibi bir iş çizgisinde olduğunuzda ve bu rüya alanlarının tam olarak ne kadar olduğunu fark ettiğinizde daha da kötü!

Ama harika bir stilin para ile ilgili olmadığına inanmayı seviyorum, ancak daha oldukça fikirler. Üst düzey tasarımcılar armatürlerin yanı sıra en iyi tamamlanmalara erişim kazanmış olsalar da, işlerinde olduğu gibi bizi sonbahar yapan yenilikçi seçeneklerdir. Bana bağlı – büyük bir bütçe planı tam bir alan yapmıyor – her gün görüyorum.

İşte hepimizin isteyebileceği covet’e layık bir mutfak alanı. Elbette büyük bütçeli Steven Gambrel’in kendisidir, ancak bütçeye bakılmaksızın bu alanı bu kadar fantastik yapan yönler nelerdir? Dolaplarda yatıştırıcı macun rengi, tüm duvarı çalıştıran tren karosunun yanı sıra modun karışımı ve rustik mobilyalar olduğunu belirtiyorum. Ayrıca faydacı, sıcak pirinç donanımı seviyorum, değil mi?

Öyleyse daha az görünüme bakabilir miyiz?

Bu dolaplarla başlayalım. Belki de benim bilgisayar monitörüm, ancak bu IKEA LIGINGÖ dolapları benzer bir sıcak/gri tonuna sahip. Basit, saçma bir panel, işleri geleneksel ve zarif tutar. Bu yavrular 45 dolardan başlıyor.

IKEA’dayken, neden cihaz departmanında durup bu gösteri durdurma aralığını incelemiyorsunuz? İyi ucuz değil, ancak Steven Gambrel’in yukarıdaki bit sayısının maliyetinin bir kısmı olduğunu belirttiğimde bana bağımlı. Bu versiyon, aynı zamanda bir konut mutfağına şiddetli restoran tarzı getiriyor ve aynı zamanda herhangi bir arka plaka olmadan, o yakışıklı karo için parlatmasını sağlıyor. Artı, o zaman lezzet rafınızı üzerinde dinlenemezsiniz, bu da minnettarım.

Sana söylüyorum – pirinç geri döndü ve bir süre etrafta dolaşacak. Bir malzeme gördüğümüz veya uzun süre aradığımız her türlü zaman olan şey budur: sarkaç sallanıyor. Bu endüstriyel görünümlü çekimler ucuz – ve Kanada – Lee Vadisi’nden ve bu IKEA dolaplarını mükemmel bir şekilde kişiselleştirecek.

Rustik havamız West Elm, 599 USD $ ‘dan bu temel yemek masası ile devam ediyor. Yine, saçmalık yok = mükemmel.

Ve ben olsaydım, geçen hafta Toronto’daki Queen Street’teki Arcadia antikalarımdan birinde gördüğüm bu eski sandalyelerle Spankkin’in yeni masasını eşleştirirdim. Bunlar sadece 60 $ bir pop vardı!

Ancak kahvaltı barı için slickness düzenli. Beyaz yüzyılın ortalarında West Elm’in Karınca Başkanı-esque tabureleri için iyilik sayesinde gerekliyiz. Mevcut dolapları tazeleyecek ve yemek masasının etrafındaki vintage sandalyeleri dengeleyecekler.

Son olarak, dolaplarınızı bistro tarzı beyaz yemeklerle doldurun ve Crate & Barrel’den bunlar gibi bazı grafit gri parçaları karıştırın. Özellikle bu çizgideki daha büyük servis kaselerinden birkaçını seviyorum, bu da kasede ideal küçük bir bitki ile parçalanıyor.

Motivasyon odasındaki masadaki ekilen gemiler gibi, tropikal bir bitki veya masa büyüklüğünde kırpılmış bir tahliyesi, günün yanı sıra tazelik gününün yanı sıra hayatı da ekleyecektir.

Şimdi ne yemek yapmalı? İç çek, orada size yardımcı olamıyorum.

Fotoğrafa katkı verenler:
1. Steven Gambrel
2. IKEA, Lidingö kapısı
3. IKEA, Praktfull Pro Gaz Aralığı
4. Lee Vadisi
5. Batı Elm
6. Michael Penney
7. Batı Elm
8. Sandık ve Barrel
9. Myrtle Tahlimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *