Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household Naimnet Önizlemeleri Özelleştirilebilir iPad Uygulaması

Naimnet Önizlemeleri Özelleştirilebilir iPad Uygulaması

Naim, bit için bit doğruluğuna sahip müzik çalma ile övünen üst düzey müzik sunucuları için popülerdir. Naimnet sistemleri de aynı şekilde ev otomatorlarının ışıkları, AV’yi, ekranları, panjurları, ısıtmayı ve güvenliklerini kullanır. Temel bir yerli PC ağı kullanarak tüm Ethernet bağlantılı. Naim’in, iPad’i bilge ev kontrolörü olarak belirleyen her zaman artırıcı iş grubuna katılması olağandışı değil.

“Naimnet bugün yeni, tamamen özelleştirilebilir iPad uygulamasının bir önizlemesini duyurdu. İPad son derece yeni ve NaimNet’in görüşü, kendileri, kurulumcular veya entegratörlerin iPad’in müthiş olası olası olanı en üst düzeye çıkarmak için yeterli deneyime sahip olmalarıdır.

Naimnet iPad uygulamasının özel bir işlevi, temel HTML5 kodunu kullanan bir örnek olarak, evin bir planının oluşturulabilmesidir. İşlevleri yönetme için bir başlangıç ​​noktası olarak sağlayan bir alandan ziyade, birçok insan bir plan görüşü çok daha sezgisel keşfedecekti. Bununla birlikte, bir derece sezgisinin kısmen, kısmen önceki deneyimlerin olduğu gibi kısmen olduğunu biliyoruz. Uygulama ve potansiyel müşteriler deneyiminden bazı ince ayar yapmak, uygulama son sürüm için imzalanmadan önce dahil edilecektir.

Programın Ses, Video, Isıtma, Aydınlatma ve Güvenlik Yönetme İradesi, ayrıca uyarlanabilir ve gerektiği gibi eklenebilir. Her türlü IP güvenlik kamerası, geliştirilmiş, aranabilir kapak resmi olarak iPad’de kontrol edilebilir. NaimNet Manage uygulaması da aynı şekilde, bir çalar saat fonksiyonu kadar temel bir şeyden, aydınlatmanın tam yönetilmesinin yanı sıra bir ailenin yaşam tarzına uyacak şekilde belirli zamanlarda ısıtmaya kadar tüm evdeki zamanlı olayları işleyecek.

www.naimnet.com: naimnet

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *